Aura Herbals

  (56)

Marka Aura Herbals funkcjonuje od 2007 roku. Zajmuje się tworzeniem ekologicznych produktów wspierających ludzkie zdrowie. Początkowo firma produkowała żywność, a z czasem opracowała rozmaite suplementy diety dostarczające składników ważnych dla witalności i sprawnego działania ciała człowieka. 

Sortuj według

Aura Herbals - unikalne receptury i proste składy 

Receptury produktów marki Aura Herbals są unikalne i starannie opracowane przez specjalistów. Każdy etap powstawania suplementów podlega ścisłej kontroli. Aura Herbals  korzysta z analiz mikrobiologicznych, zasad systemu HACCP oraz analiz zawartości metali ciężkich. Weryfikuje dostawców surowców i wymaga od nich przedstawienia szczegółowej specyfikacji. Marka Aura Herbals dba o dobór składników naturalnego pochodzenia i stara się, by składy tworzonych preparatów były jak najkrótsze. Firma unika sztucznych konserwantów, barwników czy wypełniaczy. Jako przeciwutleniacze Aura Herbals stosuje naturalną witaminę E ze słonecznika oraz ekstrakt z rozmarynu.  

Suplementy diety Aura Herbals 

Preparaty Aura Herbals charakteryzują się wysoką zawartością składników aktywnych oraz ich dobrą przyswajalnością. W składach suplementów można znaleźć minerały, witaminy czy ekstrakty roślinne. Oferta producenta jest na tyle urozmaicona, że łatwo udaje się odszukać w niej odpowiedni produkt dla siebie.  Popularnym wyrobem w asortymencie marki okazał się Aura Herbals D3 K2 krople. Zawarte w nim witaminy są pochodzenia naturalnego. Wchłanianie składników poprawia olej z kokosa, a preparat jest wygodny w dozowaniu. Kolejnym bestsellerem marki okazał się Aura Herbals ADEK krople, czyli kompleks witamin A, D, E i K (rozpuszczalnych w tłuszczach). Suplement zawiera naturalne składniki i jest odpowiedni zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, uzupełniając codzienną dietę o niezbędne organizmowi substancje. Co ważne, preparaty Aura Herbals mają przystępną cenę, dlatego ich kupno nie obciąża zbytnio domowego budżetu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą marki!