Ava

  (68)

Ava jest polską marką kosmetyczną założoną w 1960 roku. Celem firmy od samego początku było tworzenie szerokiej gamy produktów do pielęgnacji o wysokiej jakości. Kosmetyki Ava bazują na starannie dobranych naturalnych składnikach. Dbają o skórę skutecznie i łagodnie.

Sortuj według

Kosmetyki Ava Laboratorium 

Jako pierwsza polska firma Ava Laboratorium otrzymała certyfikat Ecocert na wytwarzanie kosmetyków organicznych. Przez kilkadziesiąt lat obecności na rynku marka gromadziła doświadczenie i zdobywała zaufanie klientów.  

Różnorodność kosmetyków Ava sprawia, że mogą sięgać po nie kobiety w różnym wieku i o rozmaitych potrzebach, niezależnie od zasobności portfela. Produkowane przez firmę Ava kosmetyki bazują na naturalnych składnikach i tworzone są z użyciem najnowszych technologii.  

Bestsellery w ofercie Ava 

Jednymi z najpopularniejszych produktów w ofercie polskiej marki są kosmetyki z linii Ava Aktywator Młodości. Sera i kremy ze wspomnianej serii pomagają spowolnić procesy starzenia i zredukować istniejące niedoskonałości. Łagodne i skuteczne działanie anti-aging oraz naturalne składniki to wszystko charakteryzuje preparaty z oferty Ava. Witamina C zawarta w jednym z wariantów serum chroni przed działaniem wolnych rodników, wyrównuje przebarwienia i przywraca skórze blask.  

Chcesz wzmocnić naczynia krwionośne? Również w tym przypadku sięgnij po serum z witaminą C wyprodukowane przez Ava. Retinol jest z kolei składnikiem preparatu o intensywnym działaniu anti-aging. Serum z retinolem wspomaga produkcję kolagenu i elastyny oraz pobudza komórki do odnowy. Kosmetyk zadziała antyoksydacyjnie i rozjaśni przebarwienia. Opracowane przez markę Ava serum z serii Aktywator Młodości występuje również w wariantach z kolagenem morskim czy komórkami macierzystymi. 

Sprawdź, jakie kosmetyki Ava oferuje producent. Skompletuj swój pielęgnacyjny niezbędnik! Kosmetyki Ava mają korzystne ceny, dlatego są dobrym rozwiązaniem dla każdego.