Avent, kubek ze słomką Boy 12m+ SCF798/01, 300 ml

Marka: AVENT
Dostępny
34,27
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100010801

Kubek z giętką słomką Philips Avent o wyprofilowanym kształcie to idealny wybór dla rozwijających się, aktywnych maluchów. Opracowany z udziałem ekspertów kubek ze słomką umożliwia zdrowy rozwój jamy ustnej

Producent

Avent

Skład

Kubek: 1
Odchylana pokrywka: 1
Słomka: 1

Właściwości

Umożliwia zdrowy rozwój jamy ustnej
Kubki Philips Avent podążają za rozwojem Twojego dziecka
Zdrowy rozwój jamy ustnej

Idealny dla aktywnych dzieci
Kubek 300 ml ma idealną pojemność, która pozwala nawadniać organizm dziecka przez cały dzień i podczas aktywnego spędzania czasu. Odchylana pokrywka pozwala utrzymać słomkę w czystości na spacerach, a dolna część słomki jest wygięta, aby słomka łatwo dosięgała płynu, co pozwala pić w naturalnej pozycji.
Wyprofilowany kształt i antypoślizgowa faktura kubka ułatwiają jego chwytanie i trzymanie przez malutkie rączki, dzięki czemu dzieci mogą bezpiecznie rozwijać umiejętność samodzielnego picia.

Zawór antyprzeciekowy zapobiega rozlewaniu
Słomka ma zintegrowany zawór antyprzeciekowy zapobiegający rozlewaniu.
Odchylana pokrywka chroni słomkę i nie dopuszcza do przeciekania podczas ruchu.

Dodatkowe zalety
Mała liczba części — prosty montaż i czyszczenie (można myć w zmywarce)
Wszystkie butelki i kubki Philips Avent są ze sobą zgodne z wyjątkiem butelek ze szkła i kubków do nauki samodzielnego picia.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.