Avilin

  (5)

Avilin to marka należąca do polskiej firmy Nes Pharma działającej na rynku farmaceutycznym. Przedsiębiorstwo współpracuje z polskimi uniwersytetami i ośrodkami naukowymi. Specjalizuje się w produkcji wyrobów z zakresu reumatologii, medycyny urazowej i gastrologii.

Sortuj według

  Preparaty do stosowania wewnętrznego i zewnętrznego Avilin

  Avilin oferuje wyroby medyczne do stosowania zewnętrznego i wewnętrznego. To preparaty do smarowania skóry oraz przyjmowania doustnego, w przypadku owrzodzenia przełyku i żołądka. Produkty tej marki mogą być wykorzystywane w walce z refluksem, zgagą, nadkwaśnością, nieżytem żołądka i chorobą wrzodową. Nie wchodzą w reakcje z substancjami występującymi naturalnie w ludzkim przewodzie pokarmowym.

  • Marka oferuje też preparaty do stosowania zewnętrznego, na skórę. To płyny ze składnikami, które wspierają regenerację tkanek. Mogą być wykorzystywany do pielęgnacji przewlekłych i trudno gojących się ran. Balsamy Avilin pomagają złagodzić podrażnienia. Mogą być stosowane na skórę wrażliwą, także przy oparzeniach, czyrakach, odleżynach i ranach. To wyroby do używania miejscowego.
  • Wśród produktów tej marki warto wyróżnić płyn Avilin na bazie eteru poliwinylobutylowego. Zawiera składniki, które pomagają zachować odpowiednie środowisko do fizjologicznego funkcjonowania skóry. Jest określany również jako balsam Szostakowskiego do picia. To flagowy wyrób marki Avilin.

  Preparaty marki Avilin o wielu zastosowaniach

  Preparaty Avilin są oparte na naturalnych formułach. Powstają z zastosowaniem najnowszych rozwiązań laboratoryjnych w przemyśle farmaceutycznym. Nad opracowywaniem formuł tych produktów czuwają specjaliści.

  • Wśród wyrobów tej marki znajdują się wyroby medyczne. Preparaty Avilin są dostępne w atrakcyjnych cenach, które różnią się w zależności od przeznaczenia produktu.
  • Wśród produktów marki Avilin dostępnych w Dr. Max znaleźć można preparaty w sprayu i butelce z zakrętką. Preparaty na rany tego producenta zostały umieszczone w opakowaniach, które pozwalają na ich higieniczne aplikowanie.
  • Wyroby te są wykorzystywane w placówkach fizjoterapii, gabinetach masażu i rehabilitacji oraz domach prywatnych użytkowników. Produkty tej marki nie są przeznaczone dla niemowląt – niektóre z nich można stosować dopiero od 3. roku życia.