Avilin, płyn, 110 ml

Marka: AVILIN
Dostępny
28,61

O produkcie

100017665

Avilin płyn tworzy ochronną warstwę na powierzchni skóry i jednocześnie zapewnia odpowiednie środowisko do fizjologicznego funkcjonowania skóry.

Właściwości

Działanie wyrobu medycznego AVILIN płyn 110 ml oparte jest na fizyko – chemicznych właściwościach eteru poliwinylobutylowego, który tworzy ochronną warstwę na powierzchni skóry i jednocześnie zapewnia odpowiednie środowisko do fizjologicznego funkcjonowania skóry. AVILIN płyn 110 ml przeznaczony jest do stosowania miejscowego na skórę w celu łagodzenia podrażnień.

Skład

100% eter poliwinylobutylowy

Jak stosować

Wyrób medyczny Avilin płyn należy nakładać na czystą i suchą skórę w ilości zależnej od rozmiaru podrażnienia. Stosować 1 raz na dobę, pokrywając skórę cienką warstwą, najlepiej przy użyciu gazika. Po użyciu umyć ręce.

Ostrzeżenia

Uczulenie na składniki preparatu. Nie stosować na rany i uszkodzoną skórę z przerwaniem ciągłości tkanek. Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia.

Waga

Masa/objętość netto: 110 ml

Producent

NES PHARMA
Ostrogskich 5
Tarnów

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.