B.box

b.box to marka założona w 2007 roku przez Monique Filer i Dannielle Michael. Firma specjalizuje się w produkcji akcesoriów dla niemowląt i dzieci. Przyświeca jej idea, zgodnie z którą walory rozrywkowe tworzonych artykułów powinny być połączone z funkcjonalnością.

Sortuj według

   Artykuły do pielęgnacji dzieci b.box

   Artykuły i akcesoria dla dzieci b.box można stosować już od pierwszych dni życia malucha. Marka ma w swojej ofercie produkty dla mam ułatwiające przechowywanie drobnych przedmiotów, a także kubeczki do picia, gryzaki i zestawy do jedzenia. B.box dba o to, by dostępne wyroby łączyły w sobie estetyczny wygląd, funkcjonalność i bezpieczeństwo korzystania. Wyposażono je w szereg udogodnień, jak prążkowany pierścień sprzyjający lepszemu chwytowi czy podziałka ułatwiająca dozowanie pokarmu. Butelki i gryzaki b.box pozwalają na wielokrotną sterylizację i są odporne na zmiany temperatury.

   Butelki do picia b.box od 4. miesiąca życia

   Butelki do picia b.box dostępne w Dr. Max zostały podzielone na kilka kategorii, w zależności od wieku małego użytkownika. Marka oferuje serię dla dzieci już od 4. miesiąca życia. To produkty, które uczą poprawnego sięgania i chwytania. Ułatwiają też codzienne karmienie, jednocześnie pełniąc funkcję zabawki sensorycznej. Cechują się ergonomicznym kształtem i pozwalają na szybkie rozłożenie w celu ich dokładnego umycia ręcznie lub w zmywarce.

   Zestawy do jedzenia i picia b.box od 6. miesiąca życia są zaprojektowane w taki sposób, by dziecko mogło doskonalić umiejętność posługiwania się kciukiem. To produkty dostosowane do potrzeb maluchów poruszających i chcących poznawać otaczający je świat. B.box oferuje nie tylko całe butelki, lecz także części wymienne, jak silikonowe nakładki do gryzaków. Do butelek można dokupić także dodatkowe akcesoria, jak np. pierścienie z uchwytami, słomki silikonowe i nakładki zapobiegające przewróceniu naczynia.

   Produkty b.box od 9. i 12. miesiąca życia są natomiast znacznie bardziej skomplikowane niż te dla młodszych dzieci. Zestawy obejmują łyżki, widelce, talerze i inne akcesoria, dzięki którym dziecko może spożywać posiłki razem z rodzicami. Produkty pomagają zachęcić malucha do samodzielnego jedzenia. Artykuły b.box mają przystępne ceny, dlatego warto zaopatrzyć się w nie w pierwszych miesiącach życia dziecka.