Bąbel Płyn do Kąpieli Na Przeziębienie Dla Dzieci, 200 ml

Dostępny
15,94

O produkcie

100017606

Płyn BĄBEL zawiera składniki naturalne, które przez swoje właściwości przyczyniają się do zwalczania infekcji u dzieci.

Właściwości

Płyn BĄBEL zawiera:
– olejek eukaliptusowy, który wykazuje silne działanie przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne. Wdychając go podczas gorącej kąpieli wspieramy leczenie przeziębienia i grypy i udrażniamy drogi oddechowe. Olejek działa też odkażająco – niszczy wirusy, bakterie, grzyby, pierwotniaki i roztocza;
– siarka i lawenda, które są substancjami o działaniu nawilżającym, łagodzącym i przeciwutleniającym;
– betaina kokamidopropylowa – działa przeciwbakteryjnie i chroni warstwę lipidową na skórze, pozostawiając jej część nienaruszoną, przez co skóra nie jest wysuszona po kąpieli.

Skład

woda oczyszczona, cocamidopropyl betaine, coco glucoside, euramid, lauryl glucoside, NaCl, citric acid, olejek eukaliptusowy, olejek sosnowy, olejek lawendowy, sól gorzka (magnesii heptahydricus), chlorofil CI 75810

Jak stosować

Stosować zgodnie z zaleceniem.

Płyn służy do przygotowywania kąpieli inhalacyjnej dla dzieci przy przeziębieniu.

Podczas napełniania wanny wlać do niej 12 ml płynu. Optymalna temperatura wody to ok. 36 – 38 °C. Czas kąpieli ok 15 min.

Ostrzeżenia

W formie nierozcieńczonej unikać kontaktu z oczami i śluzówkami.Nie stosować w przypadku alergii na jakikolwiek składnik płynu. W przypadku podrażnienia skóry natychmiast zaprzestać stosowania.

Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu nie dostępnym dla dzieci.

Waga

Masa/objętość netto: 200 ml

Producent

LANGSTEINER
Białoprądnicka 16
Kraków

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.