Babycap ampułki soli fizjologicznej, 10 ampułek po 5 ml

Marka: BABYCAP
Dostępny
5,61

O produkcie: Babycap ampułki soli fizjologicznej, 10 ampułek po 5 ml

100044288

Opis

Babycap ampułki soli fizjologicznej, 10 ampułek po 5 ml to izotoniczny, sterylny roztwór chlorku sodu 0,9% w jednorazowych ampułkach. Przeznaczony jest do higieny nosa, oczu, uszu, przemywania ran oraz do inhalacji.


Skład

Skład: chlorek sodu 0,9 g, woda oczyszczona q.S.100 ml, nie zawiera substancji konserwujących.


Jak stosować

Końcówkę aplikatora włożyć do nosa i krótko nacisnąć, stosować od 1 do 5 razy dziennie do każdego otworu nosowego w zależności od potrzeby. 


Przeznaczenie

Dla niemowląt i dzieci do higieny nosa /zakraplanie, przemywanie suchego lub zatkanego nosa/, do higieny oczu /zakraplanie, przemywanie, płukanie/, do higieny uszu, do przemywania ran, do inhalacji podczas aerozoloterapii.


Ostrzeżenia

Do użytku jednorazowego i indywidualnego. Zawartość zużyc od razu po otwarciu. Po użyciu ampułkę należy wyrzucić. Nie używaj tej samej ampułki do różnych zastosowań. Nie używaj do injekcji. Nie używaj po upływie terminu ważności. Nie używać w przypadku uszkodzenia ampułki. Unikać kontaktu ampułki z powierzchnią oka lub rany. Chronić przed dziećmi. Po napoczęciu nie można wykorzystywać ampułki powtórnie. Środek nie zawiera substancji konserwujących, w związku z czym powtórne użycie mogłoby grozić podaniem środka zanieczyszczonego.


Dystrybutor

CAPEYPHARMA SP. Z O.O.

Producent

CAPEYPHARMA SP. Z O.O. SP.K


Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.