Babycap

  (3)

Babycap to marka należąca do firmy Capeypharma. Zajmuje się produkcją wyrobów medycznych dla najmłodszych i osób dorosłych. Marka uzyskała wiele nagród, w tym Super Produkt 2014. Firma Capeypharma współpracuje ze Stowarzyszeniem Rodziców i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu Usłyszeć Świat.

Sortuj według

    Preparaty i akcesoria do higieny Babycap dla najmłodszych

    Babycap produkuje aspiratory, ampułki soli fizjologicznej, wodę morską dla dzieci i preparaty dla dzieci do higieny uszu oraz miejsc intymnych. Marka tworzy akcesoria i wyroby medyczne dla najmłodszych. To peparaty do przemywania oczu, inhalacji i płukania noska. Babycap ma w swojej ofercie także kosmetyki na ciemieniuchę, do stosowania od 1. dnia życia i spraye do uszu. Kosmetyki do usuwania korków woskowinowych umieszczono w opakowaniach, które nie wydzielają sprzężonego gazu, a więc aplikacja nie następuje pod ciśnieniem.

    Babycap oferuje też płyn do higieny intymnej Chłopiec od 2 lat Babycap. Kosmetyk cechuje się delikatną formułą myjącą i pH dostosowanym do wieku i płci użytkownika. Producent tworzy też podobne preparaty dla dziewczynek. Produkty tej marki cechują się naturalnymi składami. Kosmetyki Babycap są dostępne w przystępnych cenach. Marka oferuje również akcesoria do higieny dla dzieci. To aspiratory do odciągania wydzieliny z nosa z anatomiczną końcówką o zaokrąglonym kształcie. Sprzęt wykonano z nietłukącego się tworzywa sztucznego. Może być poddawany zimnej lub parowej sterylizacji.

    Woda morska i sól fizjologiczna Babycap

    Kosmetyki dla dzieci Babycap zawierają naturalną oliwę z oliwek farmaceutyczną oraz witaminę E. Marka oferuje też czystą sól fizjologiczną, bez żadnych dodatków. Jest ona przeznaczona do używania w połączeniu z aspiratorem tego samego producenta. Może być stosowana również do przemywania ran, uszu i oczu oraz aerozoloterapii. Babycap ma w ofercie także izotoniczny roztwór wody morskiej z mikroelementami. Może być on stosowany przed podaniem leczniczych kropli w celu zwiększenia przyswajalności zawartych w nich substancji. Umieszczono go w opakowaniu z atomizerem, który porcjuje drobną mgiełkę, nie wpuszczając do środka bakterii. Kosmetyki Babycap dostępne w Dr. Max mogą być stosowane również przez osoby dorosłe i starsze dzieci.