BabyCap Spray na ciemieniuchę, 30 ml

Marka: BABYCAP

Spray na przyczyny i objawy ciemieniuchy od pierwszych dni życia.

Dostępny
15,69

O produkcie: BabyCap Spray na ciemieniuchę, 30 ml

100000526

Opis

BabyCap Spray na ciemieniuchę od 1 dnia życia dziecka.

Właściwości

Spray jest przeznaczony do pielęgnacji główki niemowlaków, u których rozwinęła się ciemieniucha. Formuła preparatu została wzbogacona o naturalne składniki potrójnie wspomagające redukcję bezpośrednich przyczyn dolegliwości. Pomagają w łagodzeniu, nawilżaniu i regenerowaniu delikatnej skóry dziecka.

  • Wspierają łagodzenie i kojenie podrażnień, jednocześnie pomagając w odbudowie bariery hydrolipidowej skóry.
  • Pomagają zmiękczyć naskórek, co wspomaga proces eliminacji ciemieniuchy.
  • Wspomagają regenerację i odbudowę skóry, nie zatykając porów.

Preparaty na ciemieniuchę takie jak BabyCap Spray wyróżniają się łatwością aplikacji. Produkt umieszczono w wygodnej butelce z aplikatorem, co znacznie upraszcza pielęgnację główki niemowlaka. Praktyczne opakowanie pozwala komfortowo nakładać preparat bezpośrednio na zmienioną skórę dziecka. Odpowiednia skomponowany skład sprawia, że spray szybko się wchłania i nie zostawia na skórze tłustego filmu.

Produkty do pielęgnacji niemowląt wspierające redukcję ciemieniuchy, podobnie jak witaminy i suplementy dla dzieci, muszą spełniać szczególne wymagania. BabyCap Spray zawiera wyłącznie naturalne składniki. Został przetestowany dermatologicznie i jest wolny od barwników, konserwantów czy parabenów. Ponadto ma pH neutralne dla skóry.

Jak działa BabyCap Spray na ciemieniuchę?

Preparat w postaci sprayu zawiera wyłącznie naturalne składniki, które potrójnie wspomagają redukcję ciemieniuchy. Wspierają łagodzenie podrażnień i regenerację bariery hydrolipidowej. Pomagają natłuścić delikatną skórę niemowlaka i zmiękczyć naskórek. Jednocześnie wspomagają proces odbudowy skóry.

Kiedy stosować BabyCap Spray?

Preparat jest przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry głowy niemowląt, u których powstała ciemieniucha. Może być stosowany już od 1. dnia życia dziecka.

Jak często stosować BabyCap Spray na ciemieniuchę?

Spray zaleca się delikatnie wmasować w skórę dziecka na kilka minut przed kąpielą. Przed użyciem należy delikatnie wstrząsnąć butelką z preparatem.


Skład INCI

Olea Europeae Fruit Oil, Squalane, Tocopheryl Acetate.

Jak stosować

Wstrząsnąć przed użyciem.
Z odległości ok. 5 mm zaaplikować 1-2 dozy preparatu na zmienioną skórę głowy dziecka. Delikatnie wmasować 5-10 min przed kąpielą.

Przeznaczenie

Od 1 dnia życia.

Pojemność

30 ml netto


Producent

CapeyPharma Sp. z o.o. Sp. K
Klaudyny 28 C
01-684 Warszawa, Polska


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.