Baifem

  (2)

Baifem to marka zajmująca się produkcją preparatów do higieny i pielęgnacji okolic intymnych. W swoich produktach stosuje naturalne substancje. Marka należy do polskiej firmy Wrocławskie Zakłady Zielarskie Herbapol S.A. To jeden z najstarszych producentów leków i kosmetyków w Polsce.

Sortuj według

    Preparaty do higieny intymnej Baifem

    Preparaty Baifem bazują na ekstrakcie z korzenia tarczycy bajkalskiej. Niektóre z nich zawierają również kwas mlekowy. Naturalne substancje wchodzące w skład tych produktów pomagają uchronić delikatną skórę w okolicach intymnych przed mikrourazami, podrażnieniami i infekcjami. Wspierają jej regenerację. Wpływają na zachowanie odpowiedniego poziomu nawilżenia. Wśród preparatów tej marki warto wyróżnić Baifem piankę do higieny intymnej. Wyrób ten cechuje się wysoką wydajnością ze względu na swoją formułę. Pomaga zachować uczucie świeżości i czystości przez cały dzień. Wpływa na zmniejszenie ryzyka infekcji.

    Produkty Baifem bazują na tarczycy bajkalskiej, która pomaga złagodzić podrażnienia i poradzić sobie z otarciami śluzówki. Wspiera walkę z infekcjami bakteryjnymi. Wpływa na przyspieszenie regeneracji skóry. Preparaty te zawierają również inne substancje, które pomagają zwiększyć odporność okolic intymnych na infekcje o podłożu grzybiczym i bakteryjnym. Odpowiadają za zachowanie właściwego pH. W niektórych produktach do pielęgnacji okolic intymnych Baifem zastosowano również d-panthenol, który pomaga nawilżyć skórę i złagodzić jej podrażnienia.

    Łagodne produkty do okolic intymnych Baifem

    Wyroby Baifem są hipoalergiczne. Mają łagodną formułę, odpowiednią dla skóry wrażliwej. Nie zawierają substancji zapachowych i barwników. Marka oferuje produkty pod postacią żelu i pianki. Preparaty Baifem mają przystępne ceny, zależne od formuły i pojemności opakowania. Płyny i żele do higieny intymnej Baifem mogą być stosowane do codziennej pielęgnacji. Są polecane w okresach większego narażenia na podrażnienia i otarcia. Mogą być używane podczas noszenia obcisłej bielizny, aktywności fizycznych, menopauzy, kąpieli w basenie i letnich upałów. Preparaty Baifem są odpowiednie również dla osób otyłych i w trakcie antybiotykoterapii lub menstruacji. Pomagają złagodzić podrażnienia po zbliżeniach intymnych.