Baifem K żel, 40 g

Marka: BAIFEM

Żel intymny podnoszący komfort aplikacji tamponów i jakość współżycia.

Dostępny
14,19

O produkcie: Baifem K żel, 40 g

100000529

Opis

Baifen K jest żelem do pielęgnacji okolic intymnych opartym na wyciągu z tarczycy bajkalskiej.

Właściwości

Baifem K to uniwersalny ochronno-kojący żel stworzony z myślą o potrzebach wrażliwej skóry okolic intymnych. Receptura preparatu opiera się na wyciągu z korzenia tarczycy bajkalskiej (Scutellaria Baicalensis root extract) oraz kwasie mlekowym. Naturalne składniki zawarte w żelu Baifem K pomagają chronić delikatną skórę okolic intymnych przed mikrourazami, podrażnieniami i infekcjami, jednocześnie wspierając jej regenerację. Ponadto wspomagają nawadnianie.

  • Korzeń tarczycy bajkalskiej zawiera składniki, które wspomagają łagodzenie podrażnień i otarć śluzówki. Pomagają minimalizować ryzyko wystąpienia infekcji bakteryjnych. Ponadto wspierają regenerację skóry.
  • Kwas mlekowy pomaga przywrócić i utrzymać prawidłowe pH okolic intymnych. Wspomaga ochronę błony śluzowej, tym samym wspierając odporność na infekcje o podłożu grzybiczym i bakteryjnym.

Łagodna i hipoalergiczna formuła Baifem K sprawia, że produkt może być wykorzystywany do pielęgnacji delikatnej skóry okolic intymnych. Preparat nie zawiera substancji zapachowych i barwników. Jego właściwości zostały potwierdzone przez badania specjalistów z dziedziny dermatologii i ginekologii.

Kiedy stosować Baifem K?

Kojąco-łagodzący żel Baifem K ma wiele zastosowań. Podobnie jak typowe produkty higieniczne, sprawdzi się jako preparat do codziennej pielęgnacji skóry okolic intymnych. Ponadto może być używany w czasie większego narażenia na podrażnienia i otarcia — podczas noszenia obcisłej bielizny, uprawiania sportu czy w czasie letnich upałów. Preparat mogą stosować również osoby otyłe i stosujące antybiotyki.

Jak często stosować Baifem K?

Produkt należy nakładać na miejsca skórę 2 razy dziennie lub według potrzeb. Dzięki temu higiena intymna zostanie utrzymana na wysokim poziomie.

Jak działa Baifem K?

Składniki zawarte w żelu Baifem K pomagają minimalizować ryzyko infekcji grzybiczych i bakteryjnych. Korzeń tarczycy bajkalskiej i kwas mlekowy wspomagają nawilżanie, łagodzenie i regenerację wrażliwej śluzówki. Ponadto pomagają chronić przed podrażnieniami i utrzymywać właściwe pH okolic intymnych.


Skład INCI

Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethylcelulose, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben , Sodium Carbonate, Lactic acid.


Jak stosować

Niewielką ilość żelu nanieść na okolice intymne ciała, w szczególności na miejsca wrażliwe na otarcia.

Przeznaczenie

- codzienna pielęgnacja okolic intymnych ciała,
- podrażnienia w czasie stosunków płciowych,
- otarcia ud u osób otyłych,
- zapobiegawczo u osób uprawiających sport, np. kolarstwo, jazda konna itp.,
- stany podrażnienia spowodowane noszeniem obcisłej bielizny (stringi),
- ułatwienie aplikacji tamponów czy pomiaru temperatury w pochwie.

Ostrzeżenia

Nie stosować przy nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.


Pojemność

40 g netto


Producent

Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" S.A. 
ul. św. Mikołaja 65/68
50-951 Wrocław


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Kategorie produktu