Bambino

  (38)

Bambino jest polską marką, która od ponad 60 lat dostarcza kosmetyki do pielęgnacji delikatnej skóry dzieci i niemowląt. Łagodne produkty takie jak kremy, oliwki czy szampony dbają o czystość i nawilżenie. Pozostawiają wrażliwą skórę dziecka miękką i gładką, a także zapewniają jej należytą ochronę.

Sortuj według

Bambino - kosmetyki dla niemowląt

Produkty takie jak kremy, mleczka, kosmetyki do kąpieli czy kultowa już, opracowana przez Bambino oliwka dla niemowląt, skutecznie, a zarazem delikatnie pielęgnują skórę maluszków. Można stosować je już od pierwszych dni życia dziecka. Wszystkie formuły Bambino są przyjazne wrażliwej i cieniutkiej skórze niemowląt. Z kosmetykami marki każdy rytuał pielęgnacyjny przebiega spokojnie i przyjemnie. Co ważne, produkty Bambino dla niemowląt uzyskały pozytywną opinię Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.

Produkty dla starszych dzieci

W ofercie Bambino znajdują się również kosmetyki dla starszych dzieci. Marka zadbała o odpowiednio szeroką gamę produktów, by łatwo udało się skompletować kosmetyczny niezbędnik dla malucha. Produkty takie jak stworzony przez Bambino szampon dla dzieci i niemowląt, żele do mycia ciała, bąbelkowe pianki czy kremy łagodnie pielęgnują skórę dzieci. Kosmetyki z linii Bambino Dzieciaki zdobią ponadto wizerunki ulubionych bohaterów bajek, co dodatkowo zamienia chwile spędzone w łazience w zabawę. Sprawdź, jakie produkty Bambino oferuje nasz serwis!

Bambino - pielęgnacja dla całej rodziny

Marka Bambino przygotowała również kosmetyki uniwersalne, odpowiednie dla młodszych i starszych członków rodziny. Każdy z produktów zawiera dodatkowy składnik aktywny, np. łagodzący pantenol. Kosmetyki takie jak wytwarzany przez Bambino krem ochronny dla dzieci wyróżnia wyjątkowa delikatność, dlatego nie podrażniają wrażliwej skóry. Łagodność towarzyszy nam na każdym etapie pielęgnacji. Ponadto produkty Bambino mają przystępną cenę, dlatego są dobrym rozwiązaniem dla każdego.