Bambino, chusteczki dla niemowląt, 63 sztuki

Marka: BAMBINO
Dostępny
12,16

O produkcie: Bambino, chusteczki dla niemowląt, 63 sztuki

100034250

Opis

Chusteczki nawilżające i pielęgnacyjne dla niemowląt, które  łagodnie usuwają zanieczyszczenia, nie wysuszając skóry dziecka, pozostawiają uczucie świeżości oraz przyjemny zapach.


Właściwości

Jednorazowe Chusteczki Bambino są przeznaczone do oczyszczania delikatnej skóry noworodków, niemowląt i dzieci w wieku przedszkolnym. Przydają się podczas codziennych zabiegów higienicznych i w czasie podróży. Mogą być bezpiecznie używane już od 1. dnia życia dziecka. Chusteczki Bambino są zapakowane w wygodne i kompaktowe opakowanie, dzięki czemu da się je łatwo wyciągnąć w każdych okolicznościach. 

Artykuły higieniczne dla dzieci i niemowląt muszą zaspokajać szczególne wymagania delikatnej skóry najmłodszych użytkowników. Z tego powodu nawilżająco-pielęgnacyjne Chusteczki Bambino nie zawierają alkoholu, który mógłby wysuszać i uczulać. Są nasączone składnikami, które pomagają delikatnie odświeżyć i oczyścić wrażliwą skórę niemowląt. Dodatkowo wspomagają nawilżanie i nawadnianie, jednocześnie wspierając ochronę przed wysuszeniem czy podrażnieniami. Chusteczki Bambino charakteryzują się przyjemnym, subtelnym zapachem, który utrzymuje się na skórze po zakończeniu zabiegów higienicznych. 

Pielęgnacyjne chusteczki nawilżane mają pełni bezpieczną formułę, o czym świadczy pozytywna opinia Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.  

  • Przydają się podczas codziennych zabiegów higienicznych. 
  • Zawierają składniki, które łagodnie oczyszczają i pomagają nawilżać delikatną skórę.  
  • Mogą być używane już od 1. dnia życia dziecka. 
  • Charakteryzują się subtelnym zapachem. 
  • Nie mają w składnie alkoholu.
  • Uzyskały pozytywną opinię Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki.  

Skład INCI

Aqua,Sodium Citrate,Citric Acid   ,Disodium EDTA,Parfum,Propylene Glycol,PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,Phenoxyethanol,Dehydroacetic Acid,Benzoic Acid


Jak stosować

Wyjąć chusteczkę z opakowania, a następnie przetrzeć nią skórę dziecka.


Producent

Nivea


Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.