Barwa

  (30)

Marka Barwa została założona w 1949 r. w Krakowie. Wówczas jej asortyment obejmował zaledwie kilka rodzajów produktów. Obecnie firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, a jej artykuły dystrybuuje się do krajów Bliskiego Wschodu, Europy i Stanów Zjednoczonych. 

Sortuj według

Barwa - postaw na polską markę kosmetyków! 

Barwa szczyci się długą tradycją. Początkowo jej działalność koncentrowała się na wytwarzaniu ozdób choinkowych, a także past do butów i podłóg. W 1977 r. zakład rozszerzył asortyment o specjalistyczne mydła Barwa w kostce. Niektóre z nich, np. siarkowe i undecylenowe, sprzedaje się do dziś. W 1986 r. uruchomiono linię kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała (szamponów do włosów, płynów do higieny intymnej, mydeł w płynie). Na początku lat 90 XX wieku w portfolio produktów znalazły się kosmetyki Barwa dla dzieci. Preparaty z serii Bebi szybko zyskały uznanie mam.  

Znajdź odpowiednie kosmetyki Barwa! 

Nasza strona oferuje kosmetyki Barwa dla osób z wieloma problemami skórnymi. Ich cena zależy od przeznaczenia oraz gramatury. W portfolio produktów Barwa znajdują się m.in.  mydła przeznaczone do skóry tłustej oraz trądzikowej, np. Barwa mydło siarkowe antybakteryjne. Z kolei do cery wrażliwej dobrze sprawdza się Barwa tradycyjne polskie szare mydło. Do nabycia są również naturalne odżywki oraz szampony do włosów o działaniu przeciwłojotokowym i antybakteryjnym. Wielu klientów zaopatruje się ponadto w peelingi, żele do ciała, kosmetyki dla dzieci.