Barwa Peace Love Hair

Peace Love Hair to linia kosmetyków naturalnych polskiej marki Barwa, które stworzone zostały z myślą o świadomej pielęgnacji każdego typu włosów. Rewolucyjne formuły bazujące na koncepcji równowagi PEH pozwalają na kompleksową pielęgnację włosów, a także dogłębne ich wzmocnienie i odżywienie.

Sortuj według
 • Peace Love Hair

  Kosmetyki Peace Love Hair – naturalna harmonia dla Twoich włosów i zmysłów

  Główną inspiracją do stworzenia linii kosmetyków naturalnych Peace Love Hair stała się dla marki Barwa nieskończona miłość do harmonii – zarówno w życiu, jak i w codziennej pielęgnacji włosów. Każdy z produktów, które można tu znaleźć, wyróżnia się precyzyjnie opracowaną formułą na bazie naturalnych składników aktywnych, które dostarczają włosom wszystkich niezbędnych substancji, a do tego dogłębnie je pielęgnują.

  Składniki naturalne zawarte w kosmetykach do włosów Peace Love Hair zestawione zostały z łagodnymi środkami myjącymi, które oczyszczają pasma włosów z wszelkich zanieczyszczeń, jednak bez ryzyka ich uszkodzeń. Warto również dodać, że w trosce o środowisko naturalne i zwierzęta, z którymi obcujemy na co dzień, kosmetyki Peace Love Hair wyróżniają się wegańską recepturą, która nie jest testowana na zwierzętach.

  Peace Love Hair – kosmetyki naturalne dla każdego typu włosów

  Formuła kosmetyków Peace Love Hair jest tworzona w taki sposób, aby były dopasowane do potrzeb różnych rodzajów włosów. Zarówno szampony do włosów, jak i odżywki do włosów zawierają 3 kluczowe składniki dobierane zgodnie z koncepcją równowagi PEH, czyli:

  • Proteiny, które dogłębnie regenerują i odbudowują uszkodzone pasma włosów, a do tego zapobiegają ich puszeniu się;
  • Emolienty, które działają nawilżająco, ochronnie i zmiękczająco na włosy, a do tego nadają im aksamitną gładkość;
  • Humektanty, które nawilżają włosy i zapobiegają nadmiernemu przesuszeniu. To dzięki nim włosy są elastyczne i mniej podatne na łamanie oraz rozdwajanie.

  Poznaj nowy sposób na codzienną pielęgnację włosów, pozostając w stałej harmonii z naturą i miłością do siebie oraz swojego ciała. Dzięki kosmetykom Peace Love Hair przekonasz się, jak ważny jest balans zarówno w Twoim życiu, jak i na głowie.