bblüv Sönik wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej 18-36 miesięcy, 2 szt.

Dostępny
22,99

O produkcie

100045943

bblüv Sönik wymienne końcówki do szczoteczki sonicznej 18-36 miesięcy, 2 szt. z małą główką są idealnie dopasowane do jamy ustnej dziecka. Miękkie włosie nie podrażnia dziąseł i zapewnia komfort podczas mycia pierwszych zębów maluszka.

Właściwości

  • 2 końcówki wymienne do szczoteczki sonicznej.
  • Przeznaczone dla dzieci w wieku 18-36 miesięcy.
  • Rozmiar dopasowany do buzi dziecka.
  • Delikatne włosie.
  • Nie podrażniają dziąseł dziecka.
  • Pomagają w nauce samodzielnego szczotkowania zębów.

Końcówki wymienne są dedykowane do szczoteczki sonicznej Sönik zaprojektowanej przez markę bblüv. Produkt ten przeznaczony jest dla dzieci w wieku 18-36 miesięcy, które powoli uczą się samodzielnego dbania o higienę jamy ustnej. Końcówki bblüv są nie tylko niezwykle wytrzymałe, ale przede wszystkim idealnie dopasowane do rosnącej jamy ustnej maluszka. Ich mała główka mieści się w buzi dziecka, a przy tym chroni je przed zadławieniem. Końcówki wykonane zostały z lekkiego tworzywa, które jest w pełni bezpieczne dla maluchów.

Końcówki wymienne do szczoteczki bblüv Sönik wyposażone zostały w miękkie włosie, które skutecznie oczyszcza zęby dziecka z zanieczyszczeń, a także delikatnie masuje jego wrażliwe dziąsła, chroniąc przy tym przed wszelkimi podrażnieniami. W zestawie znajdują się 2 końcówki, co pozwala na dłuższe ich stosowanie. Należy pamiętać, że szczoteczka Sönik oraz pasujące do niej końcówki wymienne powinny być zawsze używane pod nadzorem osoby dorosłej.

Dystrybutor

Baby&Travel Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 17 bud. F1, pok. 116
54-530 Wrocław

Producent

Baby&Travel Sp. z o.o.
ul. Jerzmanowska 17 bud. F1, pok. 116
54-530 Wrocław

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.