BEAUTY FORM.Paski n/nos gł.oczyszczające x 6 szt

Dostępny
11,54

O produkcie

100000566

Oczyszczające paski na nos dzięki właściwościom klejącym usuwają zaskórniki, sebum i zanieczyszczenia zatykające pory nosa. Wraz z odklejaniem paska usuwane są zanieczyszczenia dzięki czemu pory są mniej widoczne a skóra wygląda zdrowiej.

Właściwości

Zawarty w paskach ekstrakt oczaru wirginijskiego działa ściągająco, przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie, zmniejszając również wydzielanie sebum w miejscu zastosowania. Efekt widoczny jest za raz po usunięciu paska.

-oczyszczają nos z zaskórników, sebum i innych zanieczyszczeń
-odtykają i uszczelniają pory, dzięki czemu skóra wygląda zdrowiej
-usuwają bakterie przyczyniające się do powstania wyprysków i zaskórników
-hypoalergiczne, testowane dermatologicznie
-zawierają oczar wirginijski

Skład INCI

PVP/VA Copolymer, Polyvinyl Alcohol, Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Bentonite, Kaolin, Titanium Dioxide, Hamamelis Virginiana, Glyceryl Isostearate, Methylparaben.

Pojemność

6 szt.

Uwagi

nie stosuj w miejscach, gdzie znajdują się krosty, wypryski, stan zapalny skóry, poparzenia słoneczne lub skóra jest nadmiernie wysuszona. nie stosuj na powierzchniach wrażliwych na plastry, bandaże lub złuszczającą maseczkę.

Producent

BEAUTY FORMULAS

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.