Bebiko

  (37)

Bebiko  to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek zajmujących się produkcją mleka początkowego oraz następnego. Oferujeszeroką gamę produktów dla dzieci w różnym wiekuod niemowlęcia aż po pięcioletniego juniora. Firma cieszy się ogromnym zaufaniem mam. 

Sortuj według

Bebiko - firma z długoletnią tradycją! 

Grupa Nutricia rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1993 r. Oprócz Bebiko w jej skład wchodzą również marki, takie jak: Bebilon, BoboVita oraz Nutricia Medyczna. Dzisiaj firma uchodzi za niekwestionowanego lidera specjalizującego się w produkcji żywności dla niemowląt i małych dzieci. Należy do spółki DANONE, która zawsze stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoich klientów. Stąd też Bebiko to mleko chętnie wybierane przez klientów na całym świecie.  

Mleko Bebiko - od noworodka po juniora 

Mleko dla dzieci Bebiko nadaje się do stosowania w przypadku pociech w różnym wieku. Wyroby oznaczone numerem 1 zalecane są dla niemowląt do 6 miesiąca życia. Mleko 2 przeznaczone jest dla maluszków od 7 do 12 miesiąca. Bebiko 3 nadaje się dla dzieci do 2 lat. Z kolei mleko 4 podaje się starszym pociechom (od 25 do 29 miesięcy), a artykuły z liczbą 5 na opakowaniu dedykuje się juniorom powyżej 30 miesiąca życia. Wprowadzenie takiego systemu oznaczeń wyróżnia się czytelnością  i ułatwia rodzicom zakup właściwego produktu.  

Bebiko - dobierz odpowiednie mleko dla dziecka! 

Bebiko odznacza się szerokim asortymentem. Dzięki temu mleko początkowe lub następne można dostosować do indywidualnych potrzeb maluszka. Trzeba jednak pamiętać, że wybór odpowiedniego artykułu powinien być skonsultowany z  lekarzem pediatrą. Dodatkowo warto poradzić się farmaceuty w aptece. Marka oferuje wiele serii produktów w rozmaitej cenie.  Bebiko NutriFlor+ mleko dla niemowląt dostarcza niezbędne składniki odżywcze oraz błonnik, a linia BebikoPRO+ została stworzona z myślą o rozwijających się brzuszkach maluszków. Niektórzy decydują się też na Bebiko bez laktozy. 

Marka Bebiko  zapewnia również artykuły dedykowane dzieciom ze specjalnymi potrzebami lub dolegliwościami trawiennymi. Linia Bebiko AR NutriFlor+ mleko dla niemowląt przeznaczona jest dla niemowlaków ze skłonnościami do ulewania. Bebiko AR zawiera zagęstnik redukujący ulewanie i ułatwiający wypróżnianie się. Z kolei mleko dla niemowląt Bebiko HA powstało z myślą o dzieciach, u których wystąpiły objawy alergii na mleko krowie. Produkty z serii Bebico Comfort mleko dla niemowląt pomagają natomiast na dolegliwości związane z tzw. delikatnym brzuszkiem, czyli łagodzą kolki lub zaparcia.