Bella Baby Happy, chusteczki nasączone, mleko i miód, 64 sztuk

Marka: BELLA

Delikatne chusteczki, włókninowe z miodem i mlekiem, dla niemowląt.

Dostępny
7,27

O produkcie: Bella Baby Happy, chusteczki nasączone, mleko i miód, 64 sztuk

100020017

Opis

Chusteczki Bella Happy z mlekiem i miodem to nasączone, włókninowe chusteczki polecane do oczyszczania skóry niemowląt, dzieci i dorosłych. Skład wzbogacony o proteiny mleka i pielęgnujący miód.

Właściwości

Chusteczki Happy z dodatkiem miodu i mleka przeznaczone są do oczyszczania skóry zarówno dorosłych, jak i dzieci, w tym niemowląt. Produkt nie zawiera silikonów, parabenów i alkoholu etylowego, co sprawia, że może być stosowany również w przypadku suchej i delikatnej skóry. Duże opakowanie sprawia, że chusteczki Bella Baby Happy mogą być stosowane przez całą rodzinę. Produkt testowany dermatologicznie. Uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka*.

Chusteczki Happy zamknięte są w poręcznym opakowaniu, dzięki któremu wyciąganie pojedynczego egzemplarza nie stanowi żadnego problemu. Są wygodnym rozwiązaniem podczas spacerów, biwaków, wakacji, a nawet codziennych domowych sytuacji. Niewielkie opakowanie zmieści się w każdej torbie i wózku dziecięcym, dzięki czemu będą zawsze pod ręką. Producentem wyrobu jest Bella Handel Sp. z o.o. W opakowaniu znajdują się 64 sztuki delikatnie nasączonych chusteczek.

Jak działają chusteczki Bella Baby Happy?

Chusteczki Happy wykonane zostały z wysokiej jakości włókniny nasączonej naturalnymi proteinami mleka i wyciągiem z miodu. Neutralne dla skóry pH (5,5) chroni przed podrażnieniami i wspiera naturalną barierę ochronną. W skład chusteczek Happy wchodzi:

  • mleko – to surowiec stosowany w preparatach dedykowanych dla skóry bardzo suchej, suchej i podrażnionej. Proteiny mleka sprawiają, że naskórek jest gładki w dotyku, nawilżony i pięknie pachnie,
  • miód – znany ze swoich dobroczynnych właściwości. Wygładza i odżywia skórę i nadaje jej blasku. Łagodzi także zaczerwienienia i podrażnienia skóry.

Chusteczki Happy można stosować na wszystkie rodzaje skóry.

Jak stosować chusteczki Bella Baby Happy?

Chusteczki Happy można stosować tak często, jak zaistnieje taka potrzeba. Za pomocą pojedynczej chusteczki można przemyć brudne rączki, buzię, a nawet zabawki. Można je także stosować podczas przewijania maluszka.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania chusteczek Bella Baby Happy?

Przeciwwskazaniem do stosowania chusteczek Bella Baby Happy jest nadwrażliwość na składniki wyrobu, w tym głównie na miód. W przypadku wystąpienia zaczerwienienia, alergii lub nadwrażliwości na którykolwiek składnik chusteczek, konieczne jest natychmiastowe zaprzestanie stosowania produktu.

Od jakiego wieku można stosować u dzieci chusteczki Bella Baby Happy?

Chusteczki Happy przeznaczone są dla dzieci, w tym dla niemowląt. Można je stosować już od pierwszych dni życia.

*https://happy-pieluszki.pl/pl_PL/product/chusteczki-nasaczone-mleko-i-miod


Skład INCI

 

Przeznaczenie

Chusteczki nasączone Bella Baby Happy Mleko i Miód przeznaczone są do oczyszczania całego ciała niemowląt i dzieci. Bezpieczny skład sprawia, że chusteczki nasączone przeznaczone są pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

Pojemność

Opakowanie zawiera 64 sztuki.

Producent

Bella Handel Sp. z o.o.
ul. Żółkiewskiego 20/26
87-100 Toruń

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.