Bella Baby Happy, chusteczki nasączone, mleko i miód, 64 sztuk

Marka: BELLA
Dostępny
8,95

O produkcie

100020017

Chusteczki Bella Happy z mlekiem i miodem to nasączone, włókninowe chusteczki polecane do oczyszczania skóry niemowląt, dzieci i dorosłych. Skład wzbogacony o proteiny mleka i pielęgnujący miód.

Właściwości

Właściwości chusteczek nasączonych Happy:zawierają naturalne proteiny mleka oraz wyciąg z miodu, które delikatnie oczyszczają i pielęgnują skórę dziecka, mają neutralne dla skóry ph 5,5, wykonane z wysokiej jakości włókniny, delikatnej dla skóry dziecka, poręczne opakowanie z którego łatwo wyjąć chusteczki.

- Happy Safe Way - bezpieczne chusteczki
- extra soft fabric - wyjątkowo miękka dla skóry włóknina,
- delicate lotion - zawierają delikatne nasączenie,
- testowane dermatologicznie - chusteczki Happy są testowane dermatologicznie, posiadają również Pozytywną Opinię Centrum Zdrowia Dziecka

Skład INCI

 

Przeznaczenie

Chusteczki nasączone Bella Baby Happy Mleko i Miód przeznaczone są do oczyszczania całego ciała niemowląt i dzieci. Bezpieczny skład sprawia, że chusteczki nasączone przeznaczone są pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

Pojemność

Opakowanie zawiera 64 sztuki.

Producent

Bella Handel Sp. z o.o.
ul. Żółkiewskiego 20/26
87-100 Toruń

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.