Bella

  (97)

Marka Bella, należąca do spółki TZMO SA, to jeden z czołowych polskich producentów wyrobów higienicznych. Rozpoznawalność marki budowana była przez ponad sześć dekad i dzisiaj Bella cieszy się dużą popularnością wśród klientek w Polsce, a także coraz częściej na rynkach Europy Zachodniej oraz Azji. 

Sortuj według

Bella dla potrzeb kobiet 

Skrót TMZO SA pochodzi od Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych, gdzie w roku 1956 rozpoczęła się produkcja wyrobów higienicznych dla kobiet. Pierwszym z nich były popularne podpaski Donna, które w tamtych czasach cieszyły się ogromną popularnością. Od roku 1983 marka funkcjonuje pod krótką nazwą Bella i rozpoczyna produkcję różnorodnych produktów higienicznych, z których najczęściej kupowane są podpaski Bella, higieniczne wkładki Bella, a w kolejnych dekadach oferta marki zostaje poszerzona o szeroką gamę produktów dla dziewcząt i kobiet w każdym wieku.  

Przez lata marka zdołała wypracować sobie ugruntowaną pozycję na rynku i zdobyć zaufanie wielu kobiet w kraju oraz za granicą. Bella była jednym z pionierów produktów higienicznych dla kobiet na polskim rynku, stąd jej szeroka rozpoznawalność wśród kobiet każdego pokolenia. 

Bella wkładki higieniczne dla kobiet w każdym wieku 

Dzisiaj Bella koncentruje się na produkcji wyrobów higienicznych przeznaczonych dla młodych dziewcząt i kobiet, kobiet dojrzałych oraz osób starszych. Bella w kompleksowy sposób odpowiada na zmieniające się potrzeby kobiety na przestrzeni kolejnych dekad jej życia. W ten sposób marka dzieli się na poszczególne linie, dedykowane konkretnym klientkom marki Bella. Podpaski dostępne są w różnych wariantach, od tych ultracienkich z linii Bella Ideale czy Bella Perfecta, przez podpaski wzbogacone ziołami z serii Bella Herbs, podpaski dla nastolatek z linii Bella Teens, aż po produkowane przez markę Bella podpaski z ekstraktem z zielonej herbaty z serii Medica. Bogata oferta producenta pozwala szybko odszukać odpowiednie artykuły higieniczne dla siebie. Produkty marki Bella wyróżnia przystępna cena, dzięki której okazują się łatwo dostępne dla każdej kobiety.  

Różne rodzaje wkładek Bella 

Bella wkładki higieniczne można odszukać w różnych wariantach. Spełniają oczekiwania każdej kobiety niezależnie od wieku. Seria Bella Mamma skierowana jest z kolei do kobiet po porodzie i oferuje takie produkty jak podkłady poporodowe Bella czy wkładki laktacyjne. Bella Mamma i produkty z tej serii charakteryzują się większą chłonnością i delikatnością ze względu na wyczulone miejsca intymne. Podpaski poporodowe Bella zapewniają komfort w pierwszych dniach po porodzie i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia matki.  

Bella podpaski, wkładki higieniczne, chusteczki oraz inne produkty marki 

Podpaski Bella, podkłady poporodowe, wkładki Bella oraz tampony to nie wszystkie produkty, które dostępne są w ofercie tej polskiej marki. Bella myśli także o najmłodszych klientach, w tym o niemowlakach, którym dedykuje chłonne, nawilżające i komfortowe pieluchy. Cieszą się one sporą sympatią matek i dostosowują się do potrzeb malucha w pierwszych miesiącach życia. Do praktycznych produktów z oferty Bella należą także waciki do uszu, chusteczki higieniczne oraz waciki i chusteczki kosmetyczne, używane podczas codziennej higieny i demakijażu twarzy. Marka zapewnia szeroki wybór produktów bawełnianych, wykonanych z miękkich, delikatnych i niepodrażniających skóry składników. Zobacz, jakie wyroby firmy Bella oferuje nasz serwis!