Bella Nova Maxi, podpaski higieniczne, 10 sztuk

Marka: BELLA

Długie podpaski higieniczne z bocznymi osłonkami, miękkie i chłonne.

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

5,79

O produkcie: Bella Nova Maxi, podpaski higieniczne, 10 sztuk

100000625

Opis

Wydłużone podpaski Bella Nova Maxi z bocznymi osłonkami.
Delikatna włóknina softiplait zapewnia uczucie miękkości, czystości oraz komfortu. Idealne przy obfitych krwawieniach.

Właściwości

Bella Nova Maxi to klasyczne bezzapachowe podpaski ze skrzydełkami o grubości 7 milimetrów, które cechują się podwyższonym poziomem chłonności. Zapewniają długotrwałą suchość i poczucie świeżości. Doskonale sprawdzają się zarówno w ciągu dnia, jak i nocą. Powstały z wykorzystaniem delikatnych i miękkich w dotyku materiałów, które są dobrze tolerowane przez wrażliwą skórę okolic intymnych.

Odpowiednia higiena podczas okresu stanowi ważny element profilaktyki infekcji bakteryjnych i grzybiczych. W czasie miesiączki wzrasta poziom pH w pochwie, co sprzyja rozwojowi patogennych drobnoustrojów. Dochodzi też do osłabienia naturalnej bariery ochronnej okolic intymnych. Częste wymienianie środków higienicznych i podmywanie pozwalają uniknąć pojawienia się objawów typowych dla zakażenia — świądu, pieczenia, upławów czy obrzęku. Ważne, aby wykorzystywane w czasie okres produkty były wyjątkowo delikatne i wykonane z niepodrażniających materiałów.

W podpaskach Bella Nova Maxi zastosowano przyjemną włókninę Softiplait zapewniającą ochronę przed zaczerwienieniami i odparzeniami. O odpowiednie oddychanie skóry dba spodnia paroprzepuszczalna warstwa nieblokująca przepływu powietrza. Właściwą chłonność podpasek zapewnia w pełni ekologiczny celulozowy wkład wykonany z włókien roślinnych. Co ważne, celuloza jest materiałem pozyskiwanym z drzew, dlatego ulega całkowitej biodegradacji.

Podpaski Bella Nova Maxi mają starannie opracowany i regularny kształt, dzięki czemu dobrze dopasowują się do każdej budowy ciała. Dodatkową ochronę przed przeciekaniem w czasie okresu zapewniają skrzydełka ułatwiające trwałe przymocowanie produktu do bielizny. Wydłużony kształt podpaski gwarantuje niezawodność nawet nocą i w czasie intensywnego krwawienia.

Podpaski Bella Nova Maxi nie zawierają chloru elementarnego, elementów lateksowych, substancji aromatyzujących i innych surowców o właściwościach drażniących. Są w pełni bezpieczne dla skóry i otrzymały certyfikat ORIGINAL dermatest. Produkt został też przetestowany dermatologicznie*.

Jak prawidłowo używać podpasek Bella Nova Maxi?

Odklej foliowy pasek zabezpieczający i przyklej podpaskę do majtek nieco powyżej środka (bliżej przodu bielizny). Następnie przymocuj skrzydełka wywijając je, przyklejając do zewnętrznej strony majtek. Częstotliwość zmiany podpasek dostosuj do intensywności krwawienia.

Jak utylizować podpaski Bella Nova Maxi?

Zużyte podpaski Bella Nova Maxi wyrzucaj do pojemnika na odpady zmieszane.

*https://bella.pl/pl_PL/product/podpaski-bella-nova-maxi


Dystrybutor

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A., ul. Żółkiewskiego 20/26, 87-100 Toruń

Producent

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA.

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.