Bella Panty Classic, wkładki higieniczne, 60 sztuk

Marka: BELLA

Miękkie i delikatne, oddychające uniwersalne wkładki higieniczne.

Dostępny
6,48

O produkcie: Bella Panty Classic, wkładki higieniczne, 60 sztuk

100019734

Opis

Oddychające wkładki higieniczne.


Właściwości

Bella Panty to oddychające wkładki higieniczne przeznaczone dla kobiet, które chcą zachować świeżość przez cały dzień. Wykonane zostały z miękkiej i przyjemnej w dotyku włókniny extra soft, która pochłania wilgoć i nieprzyjemny zapach. W opakowaniu znajduje się 60 wkładek. Produkt nieperfumowany. Bezpieczny dla skóry alergicznej i wrażliwej. Długotrwale utrzymujące się upławy, zmiana ich koloru lub nieprzyjemny zapach powinny skłonić do wizyty u lekarza ginekologa. Istnieje bowiem ryzyko rozwoju poważnych infekcji, bakteryjnych lub grzybicznych. Nieleczone infekcje miejsc intymnych mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia, a nawet przyczynić się do poważnych powikłań.

Jak działają wkładki higieniczne Bella Panty Classic?

Bella Panty to klasycznej wielkości wkładki wykonane z wysokiej jakości włókniny i celulozy, które doskonale chłoną wilgoć, zapewniając jednocześnie optymalną wentylację miejsc intymnych. Przeznaczone są dla kobiet, które chcą czuć się świeżo i pewnie przez cały dzień. Są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i mogą być stosowane bez żadnych ograniczeń.

Często wymieniane wkładki higieniczne znacznie zmniejszają ryzyko infekcji bakteryjnych, upławów i nieprzyjemnego zapachu. Są skutecznym zabezpieczeniem dla kobiet, które borykają się z problemem nietrzymania moczu. Warto pamiętać jednak o tym, aby wymieniać je regularnie, najlepiej co 3-4 godziny. Zbyt rzadkie ich zmienianie sprzyja kolonizacji chorobotwórczych bakterii i tym samym zwiększa ryzyko infekcji intymnych, w tym również grzybiczych. Wkładki są cienkie i całkowicie niewyczuwalne podczas stosowania.

Jak stosować wkładki higieniczne Bella Panty Classic?

Wkładkę higieniczną należy wyjąć z pudełka i zdjąć pasek zabezpieczający. Klejącą stronę należy przymocować do bielizny. W trakcie stosowania produktu nie należy zapominać o codziennej higienie miejsc intymnych. Kobiety na ogół stosują wkładki higieniczne w przypadku problemów z nietrzymaniem moczu, a także przed, jak i po krwawieniu menstruacyjnym. Zabezpiecza to bieliznę przed pojawieniem się na niej plam.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania wkładek higienicznych Bella Panty Classic?

Nie ma przeciwwskazań do codziennego stosowania wkładek higienicznych. W przypadku aktywnej grzybicy lub innej choroby o podłożu infekcyjnym, konieczność stosowania wyrobu należy skonsultować z lekarzem ginekologiem.

Czy wkładki higieniczne Bella Panty Classic są bezpieczne dla kobiet w ciąży?

Wkładki higieniczne są bezpiecznie dla kobiet w ciąży.


Dystrybutor

TORUŃSKIE ZAKŁ. MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH S.A.

Producent

TZMO-BELLA
Żółkiewskiego 20/27
Toruń

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.