Bella Perfecta Ultra Night, podpaski higieniczne, 14 sztuk

Marka: BELLA

Podpaski higieniczne pokryte siateczką, na obfite krwawienia i na noc.

Dostępny
11,59

O produkcie: Bella Perfecta Ultra Night, podpaski higieniczne, 14 sztuk

100011650

Opis

Extrawydłużone ultracienkie podpaski higieniczne

Właściwości

Bella Perfecta Ultra Night to bardzo cienkie podpaski o wydłużonym kształcie przeznaczone dla kobiet, którym zależy na 100% dyskrecji i maksymalnej ochronie. Sprawdzą się nawet przy bardzo delikatnej skórze, bo nie zawierają szkodliwych substancji wywołujących podrażnienia. Podczas produkcji wyrobu Bella Perfecta Ultra Night zrezygnowano z elementów lateksowych i składników zapachowych, aby maksymalnie zmniejszyć ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej u użytkowniczek.

Komfort i bezpieczeństwo stosowania Bella Perfecta Ultra Night zapewnia miękka włóknina Extra Soft, która jest przyjemna w dotyku. O odpowiednią oddychalność dba przepuszczająca powietrze warstwa spodnia. W ten sposób produkt przyczynia się do utrzymania właściwej higieny stref intymnych.

Podpaski Bella Perfecta Ultra Night wyróżniają się wyjątkową chłonnością. Zaprojektowano je z myślą o stosowaniu przy bardzo obfitym krwawieniu. Dzięki dużym osłonkom (wings+) doskonale sprawdzą się w pierwszych dniach miesiączki. Podpasek można używać zarówno w dzień, jak i w nocy. Ich wydłużony kształt i specjalne paski boczne (safety barriers) chronią przed przeciekaniem w różnych okolicznościach.

Podpaski Bella Perfecta Ultra Night gwarantują dobre samopoczucie każdego dnia. Mają zaledwie 2 mm grubości, dzięki czemu są niezauważalne i wygodne w noszeniu. Dodatkowo zabezpieczają przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu. W podpaskach Bella Perfecta Ultra Night zastosowano bowiem innowacyjną formułę Abso Core, która odpowiada za neutralizację bakterii i zachowanie długotrwałego poczucia świeżości.

 


Producent

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA (TZMO S.A.)
ul. Żółkiewskiego 20/26
87-100 Toruń


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.