Biała Perła, system 10 dni 3-fazowa formuła, zestaw

Wybielające nakładki na zęby wykonane z tworzywa termoplastycznego.

Dostępny
45,44

O produkcie: Biała Perła, system 10 dni 3-fazowa formuła, zestaw

100000668

Opis

BIała perła to wybielający system nakładkowy, w którego skład wchodzą: 

  • żel inicjujący,
  • żel aktywujący, 
  • żel wybielający,
  • nakładki do samodzielnego formowania,
  • Instrukcja użytkowania.

Właściwości

Prawidłowa higiena jamy ustnej nie zawsze wystarcza do utrzymania nieskazitelnie białego uśmiechu. Dlatego opracowano Biała Perła system wybielający, którego składniki pomagają uzyskać jaśniejsze zęby w warunkach domowych. Dzięki temu produktowi można zrealizować kurację z użyciem profesjonalnych metod wykorzystywanych w gabinetach dentystycznych. Produkt wspomaga szybkie wybielanie zębów, a efekty będą widoczne już po 10 dniach od pierwszego użycia.

Formuła preparatu Biała Perła system wybielający bazuje na składnikach aktywnych, które pomagają usunąć przebarwienia szkliwa zębów powstałe podczas jedzenia, picia napojów czy palenia papierosów. Przyczyniają się do wybielenia i rozjaśnienia zębów poprzez wsparcie w redukcji zanieczyszczeń organicznych z powierzchni zębów i ze szkliwa.

  • Enzym (oksydaza glukozowa) wspomaga enzymatyczne wybielanie zewnętrznych przebarwień na szkliwie zębów.
  • Chloryn sodu wraz z kwasem cytrynowym odpowiadają za dwufazowe wybielanie zębów i pomagają usunąć głębsze przebarwienia ze szkliwa.

Zastosowanie 3-fazowej formuły enzymatycznej i aplikatorów pozwalających na indywidualne dopasowanie do zębów przekłada się na wysoką jakość wybielania. Ponadto taka kuracja wyróżnia się stosunkowo krótkim czasem bezpośredniej aplikacji. Podczas wybielania używa się m.in. pasty i żelu aktywującego. Testy kliniczne potwierdzają, że wszystkie preparaty do wybielania zębów wchodzące w skład 10-dniowego systemu Biała Perła są w pełni bezpieczne i nie powodują nadwrażliwości czy podrażnień dziąseł*.

Jak często stosować system Biała Perła system wybielający?

Kurację produktem Biała Perła system wybielający zaleca się przeprowadzać 2 razy dziennie przez okres maksymalnie 14 dni. Kolejne wybielanie produktem może się odbyć nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy.

Jak długo można stosować Biała Perła system wybielający?

Opakowanie produktu wystarcza maksymalnie na 14-dniową kurację wybielającą przeprowadzaną 2 razy dziennie. Czas trwania kuracji powinien zależeć od indywidualnej oceny oczekiwanego poziomu rozjaśnienia zębów. Dla większości użytkowników 10-dniowe stosowanie preparatu jest zadowalające.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania systemu wybielającego Biała Perła?

System wybielający nie powinien być stosowany u osób poniżej 14. roku życia oraz u osób zmagających się z paradontozą, krwawieniem i stanami zapalnymi dziąseł. Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny skonsultować się z lekarzem przed wdrożeniem kuracji. System wybielający nie jest przeznaczony dla osób prowadzących korektę zgryzu z wykorzystaniem różnych typów aparatów ortodontycznych. Ponadto z systemu wybielającego nie należy korzystać w razie nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.

* https://bialaperla.com.pl/e-sklep/system-10-dni


Skład INCI

Sorbitol, Aqua, Glycerin, Hydrated Silica, Cellulose Gum, Sodium Citrate, Sodium Lauryl Sulfate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Potassium Nitrate, Sodium Saccharin, Menthol, Sodium Fluoride, Xanthan Gum, Mentha Piperita Oil, Glucose Oxidase, Methylparaben, Propylene Glycol, Limonene.


Jak stosować

Dokładnie umyć zęby dołączoną do zestawu pastą. Następnie nałożyć żel wybielający na uformowane aplikatory i nałożyć na zęby. Przytrzymać około 20 minut. Następnie wypłukać jamę ustną dołączonym płynem.

Pojemność

zestaw 2x65g + 8ml

Dystrybutor

Vitaprodukt Sp. z o.o., ul. Szlak 77?134, 31-153 Kraków

Producent

VitaProdukt s.r.o.

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.