Bielenda Professional

  (57)

Bielenda Professional to jedna z najbardziej znanych polskich marek profesjonalnych. Wyroby tego producenta są stosowane w gabinetach kosmetycznych, hotelach SPA oraz klinikach estetycznych.  Marka organizuje również szkolenia dla profesjonalnych kosmetyczek.

Sortuj według

Profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne Bielenda Professional

Bielenda Professional korzysta z innowacyjnych składników aktywnych opracowywanych w centrach naukowych na całym świecie. Formuły pielęgnacyjne jej preparatów są komponowane we własnym laboratorium badawczo-rozwojowym. Do najważniejszych serii kosmetyków tej marki można zaliczyć kolekcje: Zastrzyk Młodości, Sebo-Purity, Uczta Dla Skóry, Meso Med Program, Lift & Glow czy Anti Acne Program. Produkty Bielenda Professional dostępne w Dr. Max powstają zgodnie z międzynarodowym standardem 14001.

Marka Bielenda Professional oferuje kosmetyki do zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, a także produkty do użytku domowego. W jej asortymencie znaleźć można zestawy wszystkich produktów niezbędnych do wykonania danej usługi. To takie preparaty, jak maski i balsamy do ciała, peelingi, masła do masażu, koncentraty i kremy do twarzy. Marka oferuje też kosmetyki do pielęgnacji domowej, jak kremy z kwasami, toniki do skóry wrażliwej i z przebarwieniami i emulsje do mycia. Do najpopularniejszych produktów profesjonalnych można zaliczyć Peptide Lift lekki peptydowy krem ujędrniający Bielenda Professional.

Kosmetyki Bielenda Professional z naturalnymi składnikami

W swoich kosmetykach Bielenda Professional stosuje takie składniki, jak np. trans-retinol 5%, który wspiera produkcję kolagenu i elastyny oraz kwasu hialuronowego. W preparatach tego producenta znaleźć można też aktywny węgiel, alginat, alantoinę i substancje pochodzenia roślinnego, jak wyciąg z aloesu, alg spirulina, alg laminaria, alg chlorella, arbuza czy kopru morskiego. W niektórych preparatach Bielenda Professional stosuje składniki pozyskiwane od zwierząt, jak np. kozie mleko czy lanolina. Podstawą wielu produktów tej marki są oleje roślinne – z awokado, macadamia, kakaowca, słodkich migdałów, winogron, pomarańczy, lawendy lub kokosa. Ceny kosmetyków Bielenda Professional różnią się w zależności od ich przeznaczenia i pojemności opakowania.