Bioastin Supreme, suplement diety, 60 kapsułek

Suplement diety w tabletkach doustnych, z dodatkiem astaksantyny.

Dostępny
114,85

O produkcie: Bioastin Supreme, suplement diety, 60 kapsułek

100019146

Opis

Suplement diety Bioastin Supreme.

Właściwości

BioAstin Supreme jest to unikalny i potężny kompleks karotenoidów. Produkt jest w 100% wegetariański i wolne od GMO, glutenu, laktozy, konserwantów, rozpuszczalników, pestycydów i herbicydów.

Oliwa z oliwek (extra virgin) - jak powszechnie wiadomo, wolne rodniki są odpowiedzialne za proces utleniania, a więc starzenia się naszych komórek. Oliwa z oliwek zawiera znaczące ilości przeciwutleniaczy: witaminę E i polifenole. Zawiera bardzo małe ilości kwasów nasyconych.

Luteina - należy do grupy karotenoidów, naturalnych barwników, rozpuszczalnych w tłuszczach. Karotenoidy są produkowane przez rośliny, algi oraz bakterie fotosyntetyzujące. Luteina wchodzi w skład plamki żółtej oka i pełni w niej rolę ochronną przed światłem UV działając jako przeciwutleniacz.

Astaksantyna – to różowo - pomarańczowy barwnik z grupy karotenoidów, produkowany przez niektóre gatunki alg i nadający charakterystyczny kolor m.in. krewetkom i mięsu łososia.

Tabela

składniki
2 kapsułki
Naturalna Hawajska Astaksantyna 12 mg
Witamina E (d-alfa-tokoferol) 10 mg (83% RWS*)
Oliwa z oliwek (ekstrakt) 800 mg


* Referencyjne Wartości Spożycia

Skład

składniki: oliwa z oliwek; ekstrakt z alg Haematococcus Pluvialis; skrobia kukurydziana (non-GMO); barwnik: wodorosty morskie; kapsułka: gliceryna roślinna; sorbitol; nośnik: olej słonecznikowy; przeciwutleniacz: naturalne tokoferole; witamina E (d-alfa-tokoferol).

Jak stosować

Spożywać podczas posiłku.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do dziennego spożycia: 2 razy dziennie po 1 kapsułce.

Przeznaczenie

Uzupełnienie diety w składniki suplementu.

Ostrzeżenia

Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Producent

Cyanotech Co. Hawaje, USA

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.