BioGaia Gastrus, suplement diety, smak mandarynkowy, 30 tabletek do żucia

Bezlaktozowy suplement diety - zawiera szczepy bakterii, mandarynkowy.

Dostępny
44,04

Klienci kupili również

O produkcie: BioGaia Gastrus, suplement diety, smak mandarynkowy, 30 tabletek do żucia

100012230

Opis

BioGaia Gastrus to suplement diety zawierający chronione patentem bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus reuteri Gastrus (DSM 17938) i Lactobacillus reuteri (ATCC PTA 6475)

Właściwości

BioGaia Gastrus to preparat przeznaczony dla osób chcących uzupełnić dietę w żywe kultury bakterii. Zawiera dwa szczepy drobnoustrojów, które występują naturalnie w układzie pokarmowym i są zaadaptowane do bytowania w ludzkim organizmie. Jest dostępny w postaci wygodnych w użyciu tabletek do żucia, po które można sięgnąć w dowolnych okolicznościach. Ponadto suplement ma przyjemny mandarynkowy smak, bez dodatku cukru.

  • Zawiera wyłącznie naturalne żywe kultury bakterii odporne na większość powszechnie stosowanych antybiotyków, które wspomagają skuteczną kolonizację drobnoustrojów podczas antybiotykoterapii.
  • W składzie preparatu znajdują się szczepy drobnoustrojów niepodatne na kwas żołądkowy. Dzięki temu podczas suplementacji nie jest potrzebne stosowanie dodatkowej kapsułki zabezpieczającej przed solami żółciowymi i kwasem żołądkowym.

Suplement diety jest całkowicie bezpieczny, również dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, co potwierdzają badania kliniczne. Ponadto nie zawiera laktozy czy białek mleka. Poziom glukozy w preparacie znajduje się poniżej wartości granicznej ustalonej dla państw Unii Europejskiej odnośnie do produktów niezawierających glutenu. Dzięki temu może być stosowany przez osoby z nietolerancjami pokarmowymi i osoby wykluczające te składniki z diety.

Jak dawkować BioGaia Gastrus?

W celu uzupełnienia diety w bakterie kwasu mlekowego Limosilactobacillus reuteri Gastrus (DSM 17938) i Limosilactobacillus reuteri (ATCC PTA 6475), zaleca się spożywać 1 tabletkę do żucia na dobę. Stosując suplement BioGaia Gastrus i inne probiotyki nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Kiedy brać BioGaia Gastrus?

Suplement diety jest przeznaczony dla osób chcących uzupełnić dietę w szczepy bakterii Limosilactobacillus reuteri Gastrus (DSM 17938) i Limosilactobacillus reuteri (ATCC PTA 6475) Może być spożywany podczas antybiotykoterapii, bo zawiera bakterie odporne na powszechnie stosowane antybiotyki. Jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz dla osób wykluczających z diety gluten i laktozę.

Jak działa BioGaia Gastrus?

Suplement BioGaia Gastrus zawiera składniki, które podobnie jak niektóre preparaty wspomagające układ pokarmowy, uzupełniają dietę w żywe kultury bakterii. W produkcie umieszczono naturalne bakterie kwasu mlekowego Limosilactobacillus reuteri Gastrus (DSM 17938) i Limosilactobacillus reuteri (ATCC PTA 6475) przystosowane do życia w ludzkim organizmie.

Czy stosowanie suplementu BioGaia Gastrus w ciąży i podczas karmienia piersią jest bezpieczne?

Suplement diety jest odpowiedni dla kobiet w ciąży i w trakcie laktacji, co potwierdzają badania kliniczne.


Tabela

Składniki 1 tabletka
żywe bakterie L. reuteri Gastrus 2x108 jtk*

*jtk - jednostka tworząca kolonię bakterii

Skład

Składniki: L. reuteri DSM 17938 i L. reuteri ATCC PTA 6475, środek wypełniający (izomalt), całkowicie uwodorniony olej roślinny (olej palmowy), wzmacniacz smaku (kwas askorbinowy), aromat mandarynkowy i aromat miętowy. Jedna tabletka zawiera co najmniej 200 milionów żywych bakterii L. reuteri Gastrus


Jak stosować

Doustnie, tabletki do żucia.

Dzienne spożycie

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.


Przeznaczenie

Preparat probiotyczny.


Ostrzeżenia

  • Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.
  • Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
  • Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej (maks. 25°C/77°F).
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Waga

Masa netto: 21 g netto

Producent

BIOGAIA AB
Kungsbroplan 3A
Sztokholm

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.