Biolevox HA, kwas hialuronowy, żel dostawowy 2,2%, ampułkostrzykawka 2ml

Dostępny
164,43
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100022242

Biolevox HA, kwas hialuronowy, żel dostawowy 2,2%, ampułko strzykawka 2ml

Dystrybutor

BIOVICO SP. Z O. O.
ul. Hryniewickiego 6B/135, 81-340 Gdynia


Ostrzeżenia

Biolevox musi być wstrzyknięty dokładnie do jamy stawowej. Należy unikać wstrzykiwania do naczyń krwionośnych lub otaczającej tkanki. Ponieważ nie ma żadnych klinicznych danych na temat stosowania preparatu u dzieci, kobiet ciężarnych lub karmiących piersią, nie stosować leku wśród podanych grup pacjentów. Nie stosować w przypadku gdy ampułkostrzykawka lub sterylne opakowanie są uszkodzone.


Producent

BIOVICO SP. Z O. O.
ul. Hryniewickiego 6B/135, 81-340 Gdynia


Przeznaczenie

Preparat do użycia w przypadku dolegliwości bólowych i ograniczenia ruchomości stawów wynikających ze zmian zwyrodnieniowych lub pourazowych stanu kolanowego i innych stanów maziowych.


Skład

1 ml roztworu zawiera 22 mg hialuronianu sodu pochodzenia fermentacyjnego, słaby roztwór buforowy fosforanu, sterylny i izotoniczny jak i apirogenny, PH 7,2 oraz wodę do iniekcji.


Jak stosować

Skórę zdezynfekować w miejscu iniekcji. Wykonać zastrzyk zgodnie z instrukcją zawartą na ulotce wewnątrz opakowania.


Właściwości

Kwas hialuronowy jest odpowiedzialny za lepkość i elastyczność mazi stawowej. Dzięki swoim właściwościom smarującym i amortyzującym umożliwia bezbolesny, fizjologiczny ruch w stawie. Oprócz tego zaopatruje on chrząstkę stawową w substancje odżywcze.


Dokładamy starań, aby opisy i zdjęcia produktów były aktualne i zgodne z wiedzą medyczną. Mimo wszystko prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.