Bioliq

  (58)

Bioliq to marka dermokosmetyków dedykowana kobietom w każdym wieku. Łączy w sobie działanie pielęgnujące, odżywcze oraz lecznicze. Marka oferuje szeroki wachlarz produktów, które dostosowane są do różnych potrzeb skóry.

Sortuj według

Z myślą o kobietach w każdym wieku - poznaj kosmetyki Bioliq

Podstawą kosmetyków Bioliq jest wyciąg z rośliny Onopordum acanthium, w Polsce znanej jako popłoch pospolity. Roślina ta zawiera bardzo cenne dla skóry laktony seskwiterpenowe. Dzięki zastosowaniu metody ekstrakcji, kosmetyki Bioliq działają w sposób naturalny, regenerując i pobudzając komórki naskórka do rekonstrukcji. Produkty Bioliq naprawiają i odbudowują zniszczone komórki w nieinwazyjny, ale przy tym intensywny sposób. Każdy opracowany przez Bioliq krem, niezależnie od serii, zawiera dodatkowo dedykowane naturalne wyciągi z roślin, które w indywidualny sposób działają na konkretny problem skórny. W ten sposób kosmetyki Bioliq dostosowane są zarówno do potrzeb, jak i do wieku każdej kobiety.

Marka wyróżnia kilka linii kosmetycznych, które podzielone są ze względu na wiek konsumenta, ale także ze względu na intensywność i efekty działania. W ofercie marki znajduje się więc linia Bioliq Pro (intensywna pielęgnacja), Bioliq Clean (skuteczne oczyszczanie), Bioliq Dermo (pielęgnacja cery problematycznej), czy Bioliq Specialist (redukcja niedoskonałości). Oprócz kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji i leczenia skóry twarzy, Bioliq oferuje także gamę produktów do codziennej pielęgnacji całego ciała.

Bioliq - kompleksowe działanie

Główną misją marki jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom kobiet w każdym wieku. Przewodnią ideą Bioliq pozostaje wywołanie naturalnej reakcji regenerującej w komórkach naskórka niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Marka zakłada indywidualne podejście do każdego typu skóry i oferuje produkty, które oprócz kompleksowego działania, skupiają się przede wszystkim na jednym, najbardziej widocznym problemie skórnym.

W szerokiej ofercie producenta znajdziemy takie serie jak Bioliq na przebarwienia, Bioliq na trądzik, Bioliq regeneracja czy Bioliq intensywne nawilżenie. W każdej serii znajdują się kosmetyki, które niezależnie od rodzaju skóry, stosuje się każdego dnia. Różnią się one jednak recepturą i działaniem opracowanym przez kosmetologów marki Bioliq. Krem do twarzy znajduje się w ofercie dla osób 25+, ale także wśród preparatów dla skóry dojrzałej. Jego skład w poszczególnych liniach marki różni się też w zależności od rodzaju skóry.

Bioliq - zestaw kosmetyków dopasowanych do Twoich potrzeb

Kosmetyki Bioliq do twarzy odpowiadają na indywidualne potrzeby skóry. Marka proponuje także różnorodne kosmetyki, które mają działanie uzupełniające, jak na przykład Bioliq serum na przebarwienia, Bioliq krem na przebarwienia, a także krem z innej serii, skupiający się na tym samym problemie, czyli Bioliq Dermo krem rozjaśniający przebarwienia. Szeroki wachlarz produktów pozwala na łączenie kosmetyków z różnych serii. Umożliwia to z kolei wykorzystanie kompleksowego działania na kilka problemów skórnych.

W ofercie marki Bioliq, serum może mieć działanie średnio regenerujące (Bioliq serum rewitalizujące), intensywnie regenerujące (Bioliq serum intensywnie rewitalizujące) lub działanie przeciwzmarszczkowe (Bioliq serum na zmarszczki). Oprócz kosmetyków uzupełniających, Bioliq zapewnia także szeroki wybór kosmetyków podstawowych, jak Bioliq krem pod oczy, Bioliq płyn micelarny czy Bioliq żel do mycia twarzy. Każdy z nich znajduje swój odpowiednik w dedykowanej linii Bioliq.

Zestaw kosmetyków dobranych odpowiednio do indywidualnych potrzeb wspomaga działanie pielęgnujące i lecznicze dla skóry, która wymaga codziennych zabiegów regenerujących. Produkty Bioliq mają przystępne ceny, dzięki czemu specjalistyczna pielęgnacja wymierzona w konkretne problemy skórne nie wiąże się z dużymi wydatkami. Porównaj właściwości poszczególnych preparatów. Zobacz ofertę kosmetyków Bioliq w aptece i kompleksowo zadbaj o skórę!