BioRepair Night, intensywnie pielęgnująca pasta do zębów na noc, 75 ml

Regenerująca powierzchnię szkliwa pasta do zębów do stosowania na noc.

Dostępny
20,99

O produkcie: BioRepair Night, intensywnie pielęgnująca pasta do zębów na noc, 75 ml

100000888

Opis

Biorepair Night to pasta do zębów z cząsteczkami Microrepair, która regeneruje powierzchnię szkliwa. W ciągu nocy tworzy barierę ochronną dla szkliwa. Chroni przed próchnicą, kamieniem nazębnym i zapewnia świeży oddech. Leczniczy kosmetyk nie zawiera fluoru.

Właściwości

BioRepair Night to nowoczesna i opatentowana pasta do zębów, która w swoim składzie zawiera unikalne i bioaktywne cząsteczki MicroRepair. Struktury te są niemal 100 miliardów razy mniejsze niż metr, dlatego z łatwością wbudowują się w niewielkie uszkodzenia powstające na szkliwie i zębinie. To właśnie dzięki nim pasta BioRepair Night wpływa na poprawę jakości szkliwa. Jest to niezwykle ważne, gdyż nie może się ono samoistnie zregenerować, a duże uszkodzenia powstające na jego powierzchni są nieodwracalne.

Higiena jamy ustnej przy użyciu pasty BioRepair Night działa korzystnie nie tylko na szkliwo. Obecne w preparacie jony cynku hamują rozwój próchnicotwórczych bakterii, zapobiegają powstawaniu kamienia nazębnego i osadu. Ten pierwszy prowadzi do stanów zapalnych dziąseł, a w konsekwencji do chorób przyzębia. Przeciwdziałanie mu wpływa na dobrostan i właściwą kondycję całej jamy ustnej.

Pasta BioRepair Night została opracowana w oparciu o wieloletnie badania naukowe* prowadzone w laboratoriach BLANX we współpracy z jednostką naukową LEBSC (Laboratorio di Strutturistica Chimica Ambientale e Biologica) Uniwersytetu w Bolonii. Naukowcy analizowali strukturę hydroksyapatytu – naturalnej bariery ochronnej zęba. Dzięki jej odwzorowaniu w postaci MicroRepair® zawartych w paście powstał produkt chroniący przed płytką nazębną, próchnicą i nadwrażliwością zębiny.

BioRepair Night chroni Twoje zęby przez całą noc. Nie tylko odbudowuje mikrouszkodzenia szkliwa, zapobiega powstawaniu kamienia i hamuje rozwój próchnicy. W paście znajduje się również specjalny polimer, który na powierzchni szkliwa tworzy warstwę ochronną. Osłania ona zęby przed niekorzystnym działaniem kwasów i bakterii pogarszających stan zębów. Opatentowana formuła pozostawia na strukturze zębów powłokę ochronną o przedłużonym działaniu. Pasta odświeża oddech i sprawia, że zęby są lśniące, pozbawione osadu i zdrowe.

Jak działa pasta do zębów BioRepair Night?

BioRepair Night przede wszystkim chroni zęby w czasie nocnego odpoczynku. Tworzy warstwę ochronną przed działaniem szkodliwych czynników m.in. bakterii. Wpływa również na odbudowę powstałych w czasie dnia uszkodzeń. Remineralizuje szkliwo, wpływa na zdrowy wygląd i dobry stan zębów.

Kiedy stosować pastę BioRepair Night?

Pasta jest przeznaczona przede wszystkim do stosowania przed snem. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań, żeby szczotkować nią zęby również w ciągu dnia. Dedykowana jest zwłaszcza osobom, które chcą właściwie zadbać o szkliwo zębów. Doskonale nadaje się również dla tych, którzy mają problemy z nieświeżym oddechem.

* źródło: https://biorepair.pl/wp-content/uploads/2018/10/broszura_biorepair_2018.pdf


Skład INCIJak stosować

Zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Przeznaczenie

Pasta do zębów na noc.

Pojemność

75ml

Dystrybutor

A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.

Producent

Servizio Consumatori

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.