Biorepair

  (23)

Biorepair to marka działająca w ramach grupy Coswell. Ta włoska organizacja powstała w 1961 r. Słynie z dostarczania wyrobów o innowacyjnym składzie. Przy tworzeniu receptur współpracuje z ośrodkami badawczymi, a także instytucjami naukowymi. Dysponuje również własnymi laboratoriami.

Sortuj według

Biorepair - pasta o przebadanym składzie

Przebarwienia, bakterie lub kamień - to najczęstsze przyczyny powstawania ubytków i utraty połysku szkliwa. Aby im zapobiec, należy zadbać o odpowiednią higienę jamy ustnej. Świetnie sprawdzają się w tym celu pasty Biorepair zawierające aktywne cząsteczki microRepair®. Ich działanie zostało potwierdzone klinicznie. Substancje aktywne wnikają wewnątrz mikroskopijnych zmian w zębinie i szkliwie, aby zremineralizować i naprawić drobne uszkodzenia. Technologia opatentowana przez prof. N. Roveriego, pozwala na odbudowę zębów i wypełnienie niewidocznych rys bądź pęknięć.

Biorepair - pasty do zębów, płyny, szczoteczki, nici dentystyczne

Biorepair oferuje szeroką gamę produktów. W asortymencie marki znajdują artykuły dla dzieci oraz dorosłych. Do codziennego stosowania nadaje się pasta Biorepair Plus Pełna Ochrona skutecznie eliminująca osad i bakterie. W aptece znajdziesz także specjalistyczne wyroby medyczne, np. do wrażliwych zębów. Są one dostępne w różnych cenach i pojemnościach. Na zainteresowanie zasługuje m.in. pasta do zębów Biorepair Plus Pro White o właściwościach wybielających. Posiadamy również płyny do płukania umożliwiające dotarcie do przestrzeni międzyzębowych. Do chętnie wybieranych produktów zaliczają się ponadto szczoteczki do zębów oraz nici dentystyczne.