Biorepair, pęczniejąca woskowana nić dentystyczna, 25 m +5 m

Dostępny
18,86

O produkcie

100015231

Pęczniejąca woskowana nić dentystyczna Biorepair, z cząsteczkami microRepair regenerującymi szkliwo o właściwościach bakteriostatycznych.

Właściwości

Zawiera cząsteczki Microrepair zbudowane z takiej samej substancji, z jakiej składa się szkliwo, które docierając tam, gdzie klasyczna szczoteczka nie ma dostępu, pomagają zapobiegać tworzeniu się płytki bakteryjnej, która jest przyczyna próchnicy i stanów zapalnych dziąseł.

Woskowana nić pęcznieje w trakcie użytkowania, dopasowując się do kształtu poszczególnych przestrzeni międzyzębowych, co umożliwia skuteczne usuwanie płytki bakteryjnej nawet z najtrudniej dostępnych miejsc.

Zbudowana z ultramiękkich włókien, jest zalecana w przypadku wrażliwych dziąseł lub może być także stosowana w istniejących stanach zapalnych. Aromat świeżej mięty.

Jak stosować

Codzienne stosowanie nici dentystycznej Biorepair® z cząsteczkami microRepair® w połączeniu z pastą do zębów Biorepair® przynosi natychmiastową ulgę w przypadku nadwrażliwości zębów i pomaga chronić ich szkliwo.

Przeznaczenie

Do wszystkich przestrzeni międzyzębowych, idealna do delikatnych dziąseł.

Producent

A.B.BERREN-HANDLOWY SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.