Biorepair, wykałaczki międzyzębowe gumowe, standard, 40 sztuk

Dostępny
20,04

O produkcie

100015228

Gumowe wykałaczki międzyzębowe Biorepair, z cząsteczkami microRepair regenerującymi szkliwo, idealne do codziennej higieny jamy ustnej.

Właściwości

Skutecznie usuwają resztki pokarmów i płytkę nazębną z przestrzeni międzyzębowych. Wykałaczki posiadają gumowe wypustki, które docierają do najtrudniej dostępnych powierzchni zęba, dzięki czemu zapewniają efektywne czyszczenie.

Gumowe wykałaczki BIOREPAIR nie zawierają metalowych części, a gumowe włoski są niezwykle delikatne dla dziąseł i szkliwa.

Wykałaczki BIOREPAIR zawierają cząsteczki microRepair, które wzmacniają szkliwo w miejscach szczególnie narażonych na pojawienie się próchnicy.

Przestrzenie międzyzębowe ze względu na utrudnioną higienę to miejsca, w których zalegają resztki pokarmów i płytka nazębna będąca głównym powodem pojawienia się próchnicy, stanów zapalnych i chorób przyzębia. Dodatkowo zawartość samoczyszczącego polimeru nadaje wykałaczkom właściwości bakteriostatyczne.

Jak stosować

Codzienna higiena jamy ustnej.

Przeznaczenie

Usuwają płytkę bakteryjną i resztki pokarmu z najtrudniej dostępnych miejsc.

Producent

A.B.BERREN-HANDLOWY SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.