BIOrythm Witamina B12 Max, 30 kapsułek

Dostępny
29,69

O produkcie: BIOrythm Witamina B12 Max, 30 kapsułek

100051831

Opis

BIOrythm Witamina B12 Max, 30 kapsułek to suplement diety zawierający aż 700 ug witaminy B12. Kapsułki o przedłużonym działaniu pozwalają na stopniowe przyswajanie. Witamina B12 wspiera prawidłowe działanie układu nerwowego i krwionośnego.


Właściwości

  • Przeznaczony dla osób dorosłych.
  • Przedłużone uwalnianie substancji aktywnej.
  • Składniki wykazują korzystny wpływ na podział komórkowy i produkcję krwi oraz zwiększają metabolizm energetyczny.
  • Nie zawiera glutenu, laktozy i GMO.
  • Składnik suplementu wspiera naturalny proces detoksykacji organizmu.
  • Składniki pomagają zachować koncentrację oraz zmniejszają wrażenie przemęczenia i znużenia.
  • Polecany dla wegan i wegetarian.

Witamina B12 Max, 30 kapsułek jest suplementem diety zawierającym wysokie stężenie witaminy B12. Duże opakowanie zawiera liczbę kapsułek wystarczającą na miesięczną kurację. Produkt jest przeznaczony dla dorosłych odczuwających przewlekłe zmęczenie i znużenie oraz w okresie wzmożonego wysiłku intelektualnego. Witamina B12 zawarta w specjalnych kapsułkach jest uwalnIana stopniowo przez dłuższy czas, by ułatwić jej wchłanianie.

Właściwy poziom witaminy B12 w organizmie przekłada się między innymi na wsparcie tworzenia czerwonych krwinek, ale też prawidłowe działanie układu nerwowego. Współtworzy błony komórkowe i otoczkę mielinową, dzięki czemu lepiej chroni nerwy. Jednocześnie jest niezbędna do syntezy hormonów i substancji semiochemicznych, wpływając na samopoczucie i kondycję psychiczną. Witamina B12 to także silny przeciwutleniacz, który stanowi ochronę przed negatywnym działaniem wolnych rodników.


Tabela

Dzienna porcja zawiera: 1 kapsułka % RWS*
Witamina B12 700 μg 28000
Zalecana dzienna porcja do spożycia: 1 kapsułka

* Referencyjna Wartość Spożycia 


Skład

Składniki: Cyjanokobalamina (witamina B12) - 700µg


Jak stosować

 doustnie - popić wodą.


Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka.


Ostrzeżenia

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Waga

0,05 g netto


Producent

STADA Poland Sp. z o.o., The Park Warsaw ul. Krakowiaków 44, 02-255 Warszawa


Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.