BIOrythm

  (6)

BIOrythm to marka suplementów diety. Tworzy preparaty w taki sposób, by dostarczały one substancje odżywcze zgodnie z naturalnym rytmem funkcjonowania organizmu. Produkty BIOrythm powstają z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć naukowych. Wyroby te mogą być stosowane w celu uzupełnienia niedoborów.

Sortuj według

  Suplementy diety BIOrythm z technologią Slow Release

  BIOrythm zajmuje się produkcją suplementów diety. Jej produkty są tworzone w oparciu o technologię SR – SLOW RELEASE. Pomaga ona wydłużyć czas uwalniania substancji do organizmu, zwiększając ich efektywność. Składniki te wchłaniają się przez 8 godzin od momentu zażycia. Takie rozwiązanie ma również na celu zminimalizować ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

  Produkty BIOrythm zostały poddawane badaniom czasu uwalniania w zewnętrznym, niezależnym laboratorium *. Kapsułki mogą swobodnie przejść przez żołądek i zostać wchłonięte w śluzówce jelit. Technologia zastosowana do stworzenia wyrobów BIOrythm pomaga zmniejszyć ryzyko przedawkowania i wyeliminowanie efektu dose dumping, który pojawia się w przypadku zwykłych tabletek. Technologia SR wpływa również na zabezpieczenie poziomu substancji aktywnej w organizmie w czasie, gdy jest ona potrzebna.

  Suplementy diety BIOrythm wspierające cały organizm

  W ofercie marki BIOrythm znaleźć można m.in. magnez, witaminę B12, żelazo, cynk, selen i ashwagandhę. Produkty te są przeznaczone dla osób, które chcą zadbać o układ pokarmowy, nerwowy, produkcję czerwonych krwinek, włosy, skórę i paznokcie czy działanie tarczycy. Wśród najważniejszych wyrobów tej marki warto wyróżnić BIOrythm Ashwagandha 200 mg. Produkt ten bazuje na roślinie bogatej w witanolidy. To związki aktywne, które wspierają odporność na stres. Pomagają zachować sprawność fizyczną, równowagę emocjonalną i dobre samopoczucie. Wspierają pamięć i koncentrację w procesie uczenia się.

  Suplementy diety BIOrythm są odpowiednie dla wegan i wegetarian. Nie przechodzą testów na zwierzętach i nie zawierają substancji pochodzenia zwierzęcego. Są wolne od glutenu, laktozy i surowców modyfikowanych genetycznie. Wyroby te nie zawierają sztucznych barwników. Substancje barwiące zastosowane w ich składzie są naturalne.

  * https://biorythm.pl/przedluzone-uwalnianie/