Biotebal

  (7)

Właścicielem marki Biotebal jest Polpharma - największy polski producent leków i substancji farmaceutycznych. Produkty z tej serii zaleca się stosować w stanach niedoboru biotyny odpowiadającej za mocne włosy i piękną skórę. Preparaty marki Biotebal dostępne są w formie leków i kosmetyków.

Sortuj według

  Biotebal tabletki - zastosuj na osłabione włosy i paznokcie

  Biotebal w tabletkach jest lekiem należącym do preparatów witaminowych. Warto przyjmować go w przypadku niedoboru biotyny. Po czym poznać, że dostarcza się organizmowi za mało wspomnianej substancji? Przy niedoborze biotyny skóra staje się przesuszona i skłonna do podrażnień. Ponadto płytka paznokciowa łatwo się łamie i intensywnie rozwarstwia. Niedobór biotyny wiąże się też ze wzmożonym wypadaniem włosów. Jeżeli wystąpią u Ciebie wspomniane symptomy lub nadmierna łamliwość kosmyków czy łysienie, zastosuj Biotebal tabletki.

  Skorzystaj z właściwości biotyny

  Wszystkie produkty z serii Biotebal zawierają w swoim składzie biotynę (witaminę B7) pozwalającą zachować włosy, skórę i paznokcie w dobrym stanie. Substancja wspiera też funkcjonowanie układu nerwowego i utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego. Bogate w biotynę produkty Biotebal mają przystępne ceny, co sprawia, że przeprowadzenie kuracji z ich pomocą nie wiąże się z dużymi wydatkami.

  Biotebal na włosy, rzęsy i paznokcie

  Jakie kosmetyki Biotebal można znaleźć aptece? Wśród produktów marki dostępne są szampony, odżywki i sera mające za zadanie zregenerować włosy i rzęsy. Zawarta w nich biotyna wzmacnia warstwę keratynową i pobudza wzrost włosów i rzęs. Ponadto substancja wpływa korzystnie na stan skóry. Produkty Biotebal do rzęs, włosów i paznokci pozwalają skutecznie zadbać o urodę i uzupełnić niedobór witaminy B7.