Biotebal mocne paznokcie. serum wzmacniające do paznokci, 6,6ml

Dostępny
21,90

O produkcie

100019703

Biotebal mocno paznokcie to specjalistyczne serum, które wnika w głębokie warstwy paznokci, dzięki czemu utrzymuje ich optymalny poziom nawilżenia.

Właściwości

Specjalistyczna Formuła Hydro-StrongTM zawarta w serum opiera się na zastosowaniu hydroksypropylochitozanu, składnika ściśle przylegającego do keratyny, głównego budulca paznokci. Serum tworzy na płytce paznokcia niewidoczną warstwę ochronną, która zabezpiecza ją przed utratą wilgoci oraz przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Skuteczność serum BIOTEBAL MOCNE PAZNOKCIE potwierdzają przeprowadzone badania.

Już po 3 tygodniach stosowania serum sprawia, że paznokcie wyglądają na zdrowe i zadbane, co potwierdza 93% badanych. Dodatkowo, serum regeneruje i szybko odbudowuje paznokcie po zabiegach kosmetycznych lub lakierze hybrydowym, co potwierdza 100% badanych.*Badania aplikacyjne na grupie osób, które stosowały produkt regularnie przez 3 tygodnie.

Skład INCI

Składniki: Water, alcohol, dimethyl sulfone, propylene glycol, hydroxypropyl chitosan, ethoxydiglycol, Equisetum arvense extract, biotin.

Jak stosować

Biotebal mocne paznokcie należy stosować codziennie na czyste i suche paznokcie. W tym celu należy nałożyć cienką warstwę serum na paznokcie przy użyciu dołączonego pędzelka. BIOTEBAL MOCNE PAZNOKCIE szybko wysycha, pozostawiając niewidoczną, bezzapachową, niewyczuwalną warstwę chroniącą i odżywiającą paznokcie. Warstwa ta jest rozpuszczalna w wodzie, w związku z czym Biotebal mocne paznokcie należy zastosować po umyciu i wysuszeniu paznokci, najlepiej wieczorem przed snem (aby jak najdłużej utrzymać produkt na paznokciu). Serum można łatwo zmyć wodą. Nie ma potrzeby stosowania zmywaczy do paznokci. Serum można również stosować pod kolorowy lakier do paznokci dla ochrony przed substancjami zawartymi w lakierach i zmywaczach do paznokci. Regularne stosowanie pomaga w utrzymaniu silnych i zdrowych paznokci.

Przeznaczenie

Serum wzmacniające do słabych, przesuszonych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Polecane również do regeneracji zniszczonych paznokci po zabiegach kosmetycznych, np. manicure hybrydowym.

Ostrzeżenia

Produkt łatwopalny! Przechowywać z dala od źródeł ciepła w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przechowywać w lodówce.
Nieznaczne zmętnienie serum i wytrącający się osad są spowodowane obecnością w nim składników roślinnych. Stan ten nie ma wpływu na działanie produktu.

Pojemność

Pojemność netto: 6,6ml.

Producent

POLPHARMA S.A.
ul. Pelplińska 19,
83-200 Starogard Gdański

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.