Biotebal mocne paznokcie, serum wzmacniające do paznokci, 6,6ml

Serum intensywnie wzmacniające paznokcie, z dodatkiem skrzypu polnego.

Dostępny
25,39

Alternatywa od Dr. Maxa

Serum z olejkami roślinnymi do codziennej pielęgnacji skóry i paznokci.

O produkcie: Biotebal mocne paznokcie, serum wzmacniające do paznokci, 6,6ml

100019703

Opis

Biotebal mocno paznokcie to specjalistyczne serum, które wnika w głębokie warstwy paznokci, dzięki czemu utrzymuje ich optymalny poziom nawilżenia.

Właściwości

Biotebal mocne paznokcie to odżywka do paznokci, która wnika w głąb paznokcia i sprawia, że staje się on mocny i zdrowy. Specjalistyczna formuła Formule-Hydro Strong™ zapewnia szybkie i skuteczne przenikanie preparatu do najgłębszych warstw, sprzyjając odbudowie płytki. Produkt jest szczególnie polecany dla zniszczonych, przesuszonych, rozdwajających się i połamanych paznokci. Jego właściwości powinny docenić panie, które często korzystają z takich zabiegów jak manicure hybrydowy. Serum to doskonały sposób na codzienne dbanie o paznokcie.

Kosmetyki do rąk i paznokci, takie jak Serum Biotebal mocne paznokcie oparte o formułę Formule-Hydro Strong™,  przydadzą się w kosmetyczce każdej kobiety. Zawarte w preparacie składniki tworzą na płytce niewidoczną warstwę, która działa wielokierunkowo.

  • Hydroksypropylochitozan (HPCH) ściśle przylega do keratyny, czyli głównego budulca paznokcia.
  • Skrzyp polny to źródło krzemu w postaci krzemianów. Wiąże się z keratyną, co wpływa na odbudowę i odżywienie płytki.
  • Dimetylosulfon (MSM) jest postacią siarki. Sprawia, że paznokcie stają się bardziej sprężyste i odporne na działanie szkodliwych czynników.
  • Biotyna wspomaga zdrowy wygląd paznokci.

Jak działa Biotebal mocne paznokcie?

Biotebal mocne paznokcie ma postać płynu, którego niewielką ilość należy zaaplikować na suchym i czystym paznokciu. Szybko wnika w głąb płytki i wpływa na każdą jej warstwę. Sprawia, że paznokcie stają się sprężyste, gładkie i odporne na uszkodzenia. HPCH zabezpiecza przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz utratą wilgoci. Płytka staje się dzięki temu twardsza i bardziej elastyczna. MSM tworzy kompleks z keratyną i sprawia, że płytka jest jednocześnie sprężysta i wzmocniona.

Jak często stosować Biotebal mocne paznokcie?

Dla osiągnięcia efektu zdrowych i prawidłowo nawodnionych paznokci, należy stosować Biotebal mocne paznokcie codziennie. Systematyczna aplikacja nie jest bezwzględnie wymagana, jednak przynosi najszybsze i najlepsze rezultaty. Serum można również stosować cyklicznie, w formie powtarzalnych kuracji odbudowujących po zabiegach inwazyjnych tj. manicure.

Kiedy stosować Biotebal mocne paznokcie?

Biotebal mocne paznokcie przeznaczony jest dla osób o kruchej, odwodnionej i łatwo łamiącej się płytce. Produkt pozwala poradzić sobie nawet z problemem, jakim są rozdwajające się paznokcie. Serum jest polecane również dla pań, które często wykonują zabiegi typu manicure hybrydowy, żelowy bądź akrylowy. Preparat odżywia zniszczoną płytkę.  Warto po niego sięgnąć także wtedy, gdy chcesz zapobiec pojawieniu się nieprzyjemnych dolegliwości tj. nadmierna kruchość czy łamliwość paznokci.


Skład INCI

Składniki: Water, alcohol, dimethyl sulfone, propylene glycol, hydroxypropyl chitosan, ethoxydiglycol, Equisetum arvense extract, biotin.

Jak stosować

Biotebal mocne paznokcie należy stosować codziennie na czyste i suche paznokcie. W tym celu należy nałożyć cienką warstwę serum na paznokcie przy użyciu dołączonego pędzelka. BIOTEBAL MOCNE PAZNOKCIE szybko wysycha, pozostawiając niewidoczną, bezzapachową, niewyczuwalną warstwę chroniącą i odżywiającą paznokcie. Warstwa ta jest rozpuszczalna w wodzie, w związku z czym Biotebal mocne paznokcie należy zastosować po umyciu i wysuszeniu paznokci, najlepiej wieczorem przed snem (aby jak najdłużej utrzymać produkt na paznokciu). Serum można łatwo zmyć wodą. Nie ma potrzeby stosowania zmywaczy do paznokci. Serum można również stosować pod kolorowy lakier do paznokci dla ochrony przed substancjami zawartymi w lakierach i zmywaczach do paznokci. Regularne stosowanie pomaga w utrzymaniu silnych i zdrowych paznokci.

Przeznaczenie

Serum wzmacniające do słabych, przesuszonych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Polecane również do regeneracji zniszczonych paznokci po zabiegach kosmetycznych, np. manicure hybrydowym.

Ostrzeżenia

Produkt łatwopalny! Przechowywać z dala od źródeł ciepła w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przechowywać w lodówce.
Nieznaczne zmętnienie serum i wytrącający się osad są spowodowane obecnością w nim składników roślinnych. Stan ten nie ma wpływu na działanie produktu.

Pojemność

Pojemność netto: 6,6ml.

Producent

POLPHARMA S.A.
ul. Pelplińska 19,
83-200 Starogard Gdański

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.