Biotemax Duo, suplement diety, 60 tabletek

Dostępny
14,24

O produkcie

100008747

Suplement diety Biotemax Duo odpowiada za zdrowe i piękne włosy, skórę i paznokcie.

Właściwości

Biotyna (witamina H, witamina B7) to organiczny związek chemiczny z grupy witamin rozpuszczalnych w wodzie. Biotyna pomaga zachować zdrowie włosów, paznokci, skóry i błon śluzowych. Wspomaga wzrost mieszków włosowych i włosów. Wzmacnia skórę i paznokcie. Skład preparatu Biotemax został wzbogacony o potrzebne mikroelementy: cynk i selen. Cynk wzmacnia włosy i paznokcie, korzystnie wpływa też na ich strukturę i budowę. Selen wspiera prawidłowy przebieg procesu wzrostu włosów i paznokci.

Tabela

Składniki Zawartość w 1 tabletce: RWS*
Biotyna 2500 µg 5000%
Cynk 10 mg 100%
Selen 55 µg 100%

RWS - Referencyjna wartość spożycia

Skład

Składniki: Sorbitole (substancja wypełniająca); cynk, selen, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancje przeciwzbrylające); biotyna, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca).

Jak stosować

Przyjmować doustnie, popijając odpowiednią ilością wody.

Dzienne spożycie

Porcja produktu zalecana do spożycia w ciągu dnia: 1 tabletka.

Przeznaczenie

Preparat Biotemax pozwala uzupełnić dietę osób dorosłych w biotynę w wysokiej dawce oraz mikroelementy: cynk i selen, niezbędne dla wsparcia prawidłowego stanu zdrowia oraz piękna włosów, skóry i paznokci.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i karmiących.

Waga

Masa netto 13 g (60 tabletek).

Producent

Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.