Blanx White Shock formula, wybielająca pasta do zębów, 75 ml

Marka: BLANX
18,01
Wyprzedane
Darmowa dostawa od 200,00 zł

O produkcie

100000967

Blanx White Shock jest jedyną pastą do zębów na świecie z Actilux, innowacyjną formułą chronioną dwoma międzynarodowymi patentami. Actilux obecny w formule Blanx White Shock odkłada się na powierzchni zębów i pozostaje aktywny przez cały dzień, naturalnie wybielając zęby.

Dystrybutor

A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.:
ul. Ogrodowa 22
Michałowice-Reguły

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Nie stosować jeśli nos jest całkowicie zablokowany, występuje infekcja lub uczucie zatkania ucha. Nie stosować nieprzegotowanej wody z kranu, gorącej wody, ani wrzątku. Stosować najpóźniej na godzinę przed snem. Zaleca się stosowanie płukania zestawem u dzieci powyżej 4 roku życia. Jeśli dziecko mam mniej niż 4 lata, należy przed zastosowaniem produktu skonsultować się z pediatrą.
Produkt jest jedynie uzupełnieniem zestanu - zawiera 120 saszetek preparatu- nie zawiera butelki.

Pojemność

75ml

Producent

Coswell

Przeznaczenie

Intensywnie wybielająca pasta do zębów, przeznaczona jest do codziennego stosowania.

SkładSkład INCI

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Isopropyl Alkohol, PEG-32, Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum,Glycerin, Aroma, Titanium Dioxide Hydroxyapatite Cluser (ACTILUX), Tetrapotassium Pyrophospate, Cetraria Islandia Extract, Usnea Barbata Extract, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Phenoxyetanol, Benzyl Alkohol, Eugenol, Limonene, CI 42090.

Jak stosować

Pastę BLANX White Shock INSTANT WHITE można stosować samodzielnie lub z nasadką LED, która zwiększa efektywność pasty.

Waga

75 ml

Właściwości

Za każdym razem, gdy się uśmiechasz, Actilux reaguje ze światłem, naturalnie wybielając i usuwając bakterie, które powodują powstawanie płytki nazębnej i psucie się zębów. Formuła Blanx White Shock działa natychmiastowo, w widoczny sposób usuwając przebarwienia osadowe z zębów, implantów i wypełnień.
Formuła Blanx White Shock naturalnie wybiela bez użycia rozjaśniaczy optycznych i jest bezpieczna dla dziąseł, gdyż nie zawiera nadtlenku. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, stosuj dwa razy dziennie.

Dzienne spożycie

Najlepiej stosować dwa razy dziennie.