Blanx White Shock formula, wybielająca pasta do zębów, 75 ml

Marka: BLANX

Antybakteryjna, wybielająca pasta do zębów, nie zawiera nadtlenku.

Dostępny
21,87

Alternatywa od Dr. Maxa

Pasta do zębów z laktoperoksydazą, fluorkiem sodu i oksydazą glukozową.

O produkcie: Blanx White Shock formula, wybielająca pasta do zębów, 75 ml

100000967

Opis

Blanx White Shock jest jedyną pastą do zębów na świecie z Actilux, innowacyjną formułą chronioną dwoma międzynarodowymi patentami. Actilux obecny w formule Blanx White Shock odkłada się na powierzchni zębów i pozostaje aktywny przez cały dzień, naturalnie wybielając zęby.

Właściwości

Za każdym razem, gdy się uśmiechasz, Actilux reaguje ze światłem, naturalnie wybielając i usuwając bakterie, które powodują powstawanie płytki nazębnej i psucie się zębów. Formuła Blanx White Shock działa natychmiastowo, w widoczny sposób usuwając przebarwienia osadowe z zębów, implantów i wypełnień.
Formuła Blanx White Shock naturalnie wybiela bez użycia rozjaśniaczy optycznych i jest bezpieczna dla dziąseł, gdyż nie zawiera nadtlenku. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, stosuj dwa razy dziennie.

Skład INCI

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Isopropyl Alkohol, PEG-32, Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum,Glycerin, Aroma, Titanium Dioxide Hydroxyapatite Cluser (ACTILUX), Tetrapotassium Pyrophospate, Cetraria Islandia Extract, Usnea Barbata Extract, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Phenoxyetanol, Benzyl Alkohol, Eugenol, Limonene, CI 42090.

Jak stosować

Pastę BLANX White Shock INSTANT WHITE można stosować samodzielnie lub z nasadką LED, która zwiększa efektywność pasty.

Przeznaczenie

Intensywnie wybielająca pasta do zębów, przeznaczona jest do codziennego stosowania.

Pojemność

75ml

Dystrybutor

A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.:
ul. Ogrodowa 22
Michałowice-Reguły

Producent

Coswell

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.