BlanX White Shock, intensywny system wybielający z Blanx Led Bite, 50 ml

Marka: BLANX
Dostępny
50,94

O produkcie: BlanX White Shock, intensywny system wybielający z Blanx Led Bite, 50 ml

100015207

Opis

Zaawansowany system wybielający.

Właściwości

Pasta wybielająca Blanx White Shock to unikalna i innowacyjna technologia, która sprawia, że Twoje zęby stają się bielsze każdego dnia. Higiena jamy ustnej przy użyciu produktu Blanx White Shock jest w pełni bezpieczna. Preparat nie podrażnia nawet delikatnych dziąseł, a światło emitowane przez Blanx LED Bite nie jest szkodliwe dla organizmu. W preparacie znajdują się nieorganiczne, biokompatybilne mikrokryształki ActiluX®, które aktywują się pod wpływem światła.

Jak stosować BlanX White Shock?

Pastę należy stosować do normalnego mycia zębów, przynajmniej 3 razy dziennie. Aby efekty były widoczne już od pierwszego użycia, po każdym umyciu zębów trzeba na ok. minutę nałożyć Blanx LED Bite – specjalne łuki emitujące światło o działaniu wybielającym. Dla lepszego efektu raz w tygodniu warto je nałożyć na ok. 10 minut (nakładając pastę bezpośrednio na łuki). Blanx White Shock to produkt do wielokrotnego stosowania, gdyż posiada wymienne baterie.

Jak długo można stosować BlanX White Shock?

Blanx White Shock może być stosowane do czasu, aż osiągniesz zamierzony efekt wybielający. Pierwsze rezultaty widać już po kilku dniach stosowania preparatu, jednak zaleca się zużycie całego opakowania preparatu. Dla lepszego i bardziej długotrwałego efektu można powtórzyć proces z kolejnym opakowaniem.

Jak działa BlanX White Shock?

Blanx White Shock pozwala na skuteczne wybielanie zębów, usuwa bakterie powodujące próchnicę oraz zapewnia odpowiednie nawilżenie dziąseł. Pasta stosowana na co dzień dba o dobrą kondycję szkliwa.


Skład INCI

Składniki: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Isopropyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Hydroxypatite, Sodium Monofluorophosphate, PVM/MA Copolymer, Cetraria Islandica Extract, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Benzyn Alcohol, Zawiera: Sodium Monofluorophosphate 0.72%(950 ppm F-)Phenoxyethanol, CI 77891, CI42090.

Jak stosować

Używaj systemu trzy razy dziennie, każdego dnia. Po każdym zakończonym szczotkowaniu zębów umieść BlanX LED Bite w ustach, kładąc przezroczyste plastikowe części na zębach i opierając wargi na podparciu. Naciśnij przycisk i pozwól światłu z BlanX LED Bite oświetlać zęby przez co najmniej minutę.
Aby wybielanie było jeszcze intensywniejsze, używaj BlanX LED Bite co najmniej raz w tygodniu przez minimum 10 minut. Przed założeniem nakładki nałóż warstwę produktu, jeśli trzeba to rozprowadzić pastę czystym palcem, na przezroczystą podpórkę. Na koniec zabiegu przepłucz jamę ustną.

Przeznaczenie

Wybielanie zębów.

Pojemność

Objętość netto: 50 ml.

Producent

A.B.BERREN-HANDLOWY SP. Z O.O.

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.