Blistex

  (8)

Blistex to międzynarodowa grupa specjalizująca się w dostarczaniu pomadek i balsamów do ust. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1947 r. w Stanach Zjednoczonych. Od początku swojej działalności stawiało na innowacyjność i zastosowanie surowców o skuteczności potwierdzonej klinicznie.

Sortuj według

    Blistex - nowoczesne technologie, wysoka skuteczność

    Pomadki i balsamy Blistex wyróżniają się dopracowaną formułą nawilżająco-regenerującą. Zawarte w nich składniki bada się w ośrodkach rozwojowych należących do spółki. Przy opracowywaniu receptur bierze się pod uwagę najnowsze doniesienia naukowe. Do wytwarzania pomadek ochronnych Blistex wykorzystuje substancje o działaniu nawilżającym, łagodzącym, regenerującym, takie jak np. olej z awokado, witamina E, kwasy Omega-3. Firma przykłada również ogromną uwagę do kontroli kosmetyków na każdym etapie produkcji, co przekłada się na bezpieczeństwo.

    Pomadka i balsam Blistex - znajdź kosmetyk dla siebie!

    Marka nieustannie rozszerza swój asortyment, badając właściwości użytych do produkcji surowców w laboratoriach naukowych. Apteka oferuje różnorodne balsamy Blistex. W portfolio marki znajdują się nie tylko pomadki ochronne Blistex, ale również kosmetyki o specjalistycznym przeznaczeniu, np. na zajady lub opryszczkę. Zainteresowaniem cieszy się m.in. balsam na spierzchnięte i popękane usta Blistex Intensive (polecany osobom z tendencją do nadmiernego wysuszania się ust) lub pomadka do ust Blistex Lips Infusion Hydration o długotrwałym działaniu nawilżającym.