Blistex Intensive, balsam stosowany na spierzchnięte i popękane usta, 6 ml

Marka: BLISTEX

Łagodzący balsam SPF 10 stosowany na spierzchnięte i popękane usta.

Dostępny
13,39

O produkcie: Blistex Intensive, balsam stosowany na spierzchnięte i popękane usta, 6 ml

100000979

Opis

Blistex Intensive Lip Relief to balsam stosowany na spierzchnięte i popękane usta.

Właściwości

Balsam do ust Blistex Intensive zapewnia pomoc i ulgę kiedy problemem są spierzchnięte i suche usta. Szybko uśmierza ból (również spowodowany opryszczką). Zawiera właściwości, które chronią usta przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych i zapewnia im zdrowy wygląd.

  • Balsam daje uczucie delikatnego chłodzenia, nie powoduje dodatkowych podrażnień.
  • Zdecydowanie przyspiesza gojenie, regeneruje i skutecznie nawilża skórę
  • Sprawia, że usta stają się lśniące i odzyskują zdrowy wygląd.
  • Chroni przed działaniem promieni UVB – zawiera filtr SPF 10.

Jak często stosować Blistex Intensive?

Balsam Blistex Intensive należy nakładać na usta grubą warstwą tak często, jak jest to potrzebne. W przypadku szkodliwych warunków atmosferycznych zabieg należy często powtarzać – balsam utworzy na ustach specjalną powłokę chroniącą przed wiatrem, chłodem i promieniowaniem UVB.

Kiedy stosować Blistex Intensive?

Balsam należy stosować, gdy usta stają się nadmiernie przesuszone i zaczynają pękać. Preparat jest polecany również w przypadku problemów z opryszczką wargową. Blistex Intensive można stosować na noc (nałożyć grubszą warstwę) oraz w ciągu dnia. Codzienna pielęgnacja ust z wykorzystaniem kosmetyku zalecana jest szczególnieosobom ze skłonnością do ich wysychania i pękania..

Jak działa Blistex Intensive?

Preparat głęboko wnika w skórę ust, przynosi natychmiastową ulgę w bólu. Intensywnie nawilża i chroni przed działaniem wiatru, chłodu i promieni słonecznych. Ma działanie wspomagające w opryszczce wargowej.


Skład INCI

Szybko uśmierza ból ust, także spowodowany opryszczką daje wrażenie łagodzącego chłodzenia, a lekka konsystencja ułatwia aplikację, nie powodując dodatkowych podrażnień przyspiesza gojenie oraz intensywnie nawilża i regeneruje skórę ust, sprawiając, że szybko odzyskują one swój zdrowy wygląd filtr SPF 10 chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Jak stosować

Nakładać na usta równomierną warstwę tak często jak to potrzebne. Powtarzać aplikację w wypadku długotrwałego oddziaływania szkodliwych czynników zewnętrznych.

Przeznaczenie

Preparat jest przeznaczony do codziennego stosowania dla osób ze skłonnością do nadmiernego wysychania i pierzchnięcia ust.

Pojemność

6ml

Seria

Blistex Inc. Oak Brook

Dystrybutor

RADA Sp. z o.o. sp. j., ul Starościńska 1, 02-516 Warszawa

Producent

Blistex Inc. Oak Brook

Typ produktu

Kosmetyk

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.