Bliznasil, żel, 15 g

Żel silikonowy do punktowego leczenia na skórze blizn różnego rodzaju.

Dostępny
25,99

O produkcie: Bliznasil, żel, 15 g

100000981

Opis

Nazwa Bliznasil
Postać żel silikonowy
Wielkość opakowania 15 g
Działanie/właściwości
  • wspomaga leczenie blizn

Bliznasil, żel, 15 g  to wyrób medyczny bedacy przezroczystym, szybko wysychającym i bezzapachowym preparatem stosowanym do wspierania leczenia blizn różnego rodzaju, w tym po zabiegach chirurgicznych, oparzeniach, urazach oraz po trądziku.


Właściwości

Kiedy stosować Bliznasil?

BLIZNASIL żel na blizny to przezroczysty i niewyczuwalny produkt, który pomaga w leczeniu blizn pochodzących z różnych źródeł, takich jak operacje, oparzenia, kontuzje czy blizny po trądziku.

Jak działa Bliznasil?

BLIZNASIL żel na blizny nadaje się do stosowania zarówno na blizny stare, jak i nowe, po zagojeniu się ran. Dzięki niemu można uniknąć blizn przerostowych i bliznowców oraz łagodzić dolegliwości związane z bliznami. BLIZNASIL to żel hypoalergiczny, który zapewnia delikatną pielęgnację skóry wrażliwej, alergicznej lub uczulonej. Jest bezpieczny dla osób w każdym wieku, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. BLIZNASIL pomaga zmniejszyć widoczność blizn i poprawić wygląd skóry. Dzięki niemu blizny stają się mniej zauważalne i bardziej elastyczne. Żel łagodzi również dyskomfort związany z bliznami, takie jak napięcie i swędzenie skóry. BLIZNASIL zapobiega również tworzeniu się blizn przerostowych i bliznowców, które mogą być bolesne i nieestetyczne.

Jak często stosować Bliznasil?

Leczoną bliznę należy umyć i osuszyć. Dwa razy dziennie delikatnie wmasować niewielką ilość żelu Bliznasil. Pozostawić do wyschnięcia. Nadmiar żelu usunąć. Można stosować pod makijaż.

Jak długo można stosować Bliznasil?

Leczenie blizn nowych z reguły trwa od 1 do 2 miesięcy. W wypadku blizn dojrzałych ich leczenie może trwać do 6 miesięcy.


Skład

Polisiloksany, dwutlenek krzemu.

Dzienne spożycie

Dwa razy dziennie.

Waga

15 g

Dystrybutor

Noris Polska sp. z o.o., ul. Starościńska 1, 02-516 Warszawa

Producent

Noris Pharma AG

Typ produktu

Wyrób medyczny

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.