BLIZNASIL

  (4)

Wytwórcą preparatów BLIZNASIL jest Noris Pharma AG - szwajcarska firma produkująca leki bez recepty, suplementy diety oraz wyroby medyczne. W portfolio BLIZNASIL znalazły się produkty do leczenia blizn różnego pochodzenia - po zabiegach chirurgicznych, urazach, trądziku czy oparzeniach.

Sortuj według

  BLIZNASIL - nowoczesne preparaty na blizny

  Produkty z oferty BLIZNASIL można stosować na stare i nowe blizny, powstałe w różnych okolicznościach, np. w wyniku gojenia się ran po urazach, oparzeniach i operacjach. Jakie produkty BLIZNASIL można znaleźć w portfolio producenta?

  Wśród proponowanych rozwiązań dostępne są żele silikonowe do leczenia blizn o różnym pochodzeniu. Produkty nie mają koloru ani zapachu i szybko wysychają. Żele silikonowe BLIZNASIL są bezpieczne dla skóry i mogą być stosowane bez względu na wiek. Łatwo nanieść je na różne blizny - również te nieregularne albo położone w trudno dostępnych miejscach.

  Jednym z popularniejszych żeli w ofercie marki jest BLIZNASIL Forte żel, który pomaga zmniejszyć wielkość i widoczność blizn, a także wyrównuje ich koloryt. Produkt redukuje świąd i uczucie napięcia. Działa uelastyczniająco na blizny i chroni je przed promieniowaniem słonecznym dzięki zawartości filtra SPF 15. Stosowanie żelu BLIZNASIL zmniejsza ryzyko powstania bliznowców oraz blizn przerostowych. Preparat najlepiej aplikować na blizny ulokowane w odsłoniętych partiach ciała.

  BLIZNASIL plastry na blizny po cesarskim cięciu, urazach i operacjach

  Plastry silikonowe BLIZNASIL sprawdzają się w leczeniu różnych blizn, w tym blizn po cesarskim cięciu. Zmniejszają widoczność i wielkość blizn, uelastyczniają je i redukują świąd. Korzystając z plastrów BLIZNASIL, najlepsze efekty osiąga się przy regularnym stosowaniu.

  Opracowane przez BLIZNASIL plastry dobrze dopasowują się do powierzchni ciała. Zapewniają bliznom ochronę przed podrażnieniami i otarciami, a zarazem pozwalają skórze oddychać. Ich elastyczny materiał przeciwdziała rolowaniu się i odklejaniu plastrów, co zwiększa komfort stosowania.