Bobovita (39)

Sortuj według

BoboVita należy do firmy Danone, której specjalnością są produkty mleczne. Marka opracowuje zbilansowane posiłki dla najmłodszych dzieci – kaszki, deserki i obiadki. BoboVita stawia na prawidłowy rozwój maluchów, dlatego jej produkty dostarczają wszystkich niezbędnych wartości odżywczych.

Wysoka jakość produktów BoboVita

Posiłki tworzone przez markę BoboVita powstają wyłącznie ze składników najwyższej jakości i pochodzących od zaufanych producentów. Firma starannie kontroluje hodowle i uprawy dostarczające jej produktów spożywczych. Wszystkie składniki wchodzące w skład posiłków dla niemowląt BoboVita spełniają surowe normy unijne dotyczące zawartości pestycydów czy sposobów karmienia zwierząt hodowlanych. Każda partia obiadków, kaszek i deserków przechodzi ponad 600 testów jakości i bezpieczeństwa. Oznacza to, że Twoje dziecko może zjeść smaczny i zdrowy posiłek, który dostarczy mu składników potrzebnych do prawidłowego rozwoju.

BoboVita kaszki dla dzieci

Kaszki BoboVita, podobnie jak inne posiłki dla niemowląt, powstają w zgodzie z zaleceniami specjalistów od żywienia. Zawierają wszystkie składniki potrzebne dzieciom w konkretnym wieku. BoboVita produkuje kaszki mleczne i bezmleczne. Bazują one na zbożach takich jak pszenica, proso, owies, żyto, jęczmień, kukurydza, ryż czy gryka. Kaszki BoboVita zapewnią maluchowi energię i dostarczą mu witamin. Produkty nie zawierają konserwantów, barwników ani sztucznych wzmacniaczy smaku.

Jedną z popularniejszych propozycji wśród kaszek producenta jest BoboVita Porcja Zbóż. To delikatny, zbożowy posiłek skomponowany tak, by zawierał składniki niezbędne młodemu organizmowi w czasie intensywnego rozwoju. Kaszki BoboVita z tej serii nie zawierają cukru i kryją w sobie aż 8 różnych zbóż, również z pełnego przemiału.

BoboVita Bio – nowe produkty ze składników z certyfikowanych upraw ekologicznych

Posiłki dla niemowląt z linii BoboVita Bio tworzone są w 100% ze składników pochodzących z ekologicznych, certyfikowanych upraw i hodowli prowadzonych z najwyższą dbałością o dobrostan zwierząt i środowisko naturalne. Produkty nie zawierają barwników, konserwantów ani wzmacniaczy smaku. Ich smak i skład zostają dopasowane do potrzeb najmłodszych. Posiłki z serii Bio, podobnie jak pozostałe wyroby BoboVita, mają korzystną cenę. Oznacza to, że uda się kupić wysokiej jakości produkty dla dzieci, nie ponosząc zbyt dużych wydatków. Sprawdź, jakie kaszki i deserki BoboVita oferuje nasza apteka!

BoboVita – deserki, które urozmaicą dietę malucha

BoboVita tworzy również deserki z owoców wzbogacających jadłospis dziecka. Produkty w tubkach czy słoiczkach dostarczają cennych składników potrzebnych dla prawidłowego rozwoju po 6 miesiącu życia. Deserki BoboVita dostępne są w rozmaitych kompozycjach owocowych, co sprzyja nauce smaków.