Bodymax

  (28)

Marka Bodymax działa na rynku od ponad 20 lat. Specjalizuje się w dostarczaniu suplementów diety. Produkuje tabletki na bazie żeń-szenia, witamin i minerałów. Preparaty tej firmy wyróżniają się bardzo dobrym składem - nad ich formułą czuwa zespół  skandynawskich specjalistów.  

Sortuj według

Bodymax - źródło cennych witamin i minerałów 

Tabletki Bodymax zawierają substancje aktywne wspomagające naturalne mechanizmy organizmu. Witaminy znajdujące się w suplementach Bodymax zmniejszają zmęczenie, stres, a także poprawiają koncentrację. Kompozycja suplementów Bodymax dla mężczyzn i kobiet opiera się na połączeniu cennych składników odżywczych z  ekstraktami z żeń-szenia - rośliny znanej ze swoich dobroczynnych właściwości. Jej regularne przyjmowanie dodaje witalności, a także ma działanie antydepresyjne (więcej na ten temat w artykule, pt. Adaptogeny w sporcie: turbodoładowanie bez dopingu?). 

Bodymax - tabletki musujące i żelki  

Asortymentem produktów Bodymax z żeń-szeniem jest bardzo zróżnicowany. Cena preparatów zależy m.in. od gramatury. W ofercie marki dostępne są preparaty dedykowane ludziom w każdym wieku. Linia Bodymax Vital 50+ sprawdza się w przypadku seniorów. Apteki często oferują również suplementy dla osób aktywnych fizycznie, np. tabletki Bodymax Active. Dla uczniów i pracowników umysłowych poleca się suplement diety Bodymax Focus składający się z wyciągów z żeń-szenia, guarany,  korzenia różeńca górskiego. Z kolei osoby odczuwające zmęczenie psychiczne lub fizyczne powinny sięgnąć po tabletki Bodymax Plus z kompleksem witamin i minerałów.