Bodymax Focus, 30 tabletek

Marka: BODYMAX

Produkt nie jest jeszcze dostępny Ten produkt jest wyprzedany i nie znamy dokładnej daty jego dostarczenia do magazynu

14,01

O produkcie: Bodymax Focus, 30 tabletek

100012034

Opis

Bodymax Focus 30 tabletek to suplement diety, który został stworzony dla osób, które chcą poprawić swoją pamięć i koncentrację. Jest szczególnie polecany dla studentów, pracowników umysłowych oraz kierowców. Unikalny skład preparatu łączy siłę 3 standaryzowanych ekstraktów roślinnych.


Właściwości

Bodymax Focus zawiera składniki, które uzupełniają dietę w substancje odżywcze wspomagające układ nerwowy i pomagające zachować witalność umysłową. Formuła preparatu została wzbogacona o ekstrakty roślinne, które wspierają redukcję zmęczenia psychicznego, odzyskiwanie energii i utrzymywanie odpowiedniej efektywności podczas pracy.

  • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C. A. Meyer) wspomaga redukcję uczucia zmęczenia i utrzymywanie poprawnych funkcji poznawczych. Ponadto pomaga poprawić czujność i koncentrację.
  • Ekstrakt z różańca górskiego (Rhodiola rosea L.) wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego i odpowiada za wsparcie pracy pod względem wydajności. Dodatkowo pomaga zachować odpowiednią percepcję.
  • Ekstrakt z guarany (Paullinia cupana KUNTH ex H.B.K) pomaga minimalizować zmęczenie i znużenie, jednocześnie wspierając koncentrację. Ponadto wspiera utrzymywanie witalności umysłowej.

Kiedy brać Bodymax Focus?

Suplement mogą stosować osoby powyżej 18. roku życia, które chcą uzupełnić dietę w składniki odżywcze wspomagające pamięć i skupienie. Produkt sprawdzi się w przypadku pracowników umysłowych, kierowców, podczas intensywnej nauki czy w pracy wymagającej dużego skupienia.

Jak długo można stosować Bodymax Focus?

Preparat nie jest odpowiedni do długotrwałego użytku. Suplementów zawierających żeń-szeń, takich jak Bodymax Focus, nie należy stosować dłużej niż przez okres 3 miesięcy.

Jak działa Bodymax Focus?

Bodymax Focus, zawiera naturalne wyciągi roślinne, które wspomagają układ nerwowy i redukcję zmęczenia psychicznego. Jednocześnie pomaga zachować odpowiednią witalność umysłową i utrzymać skupienie podczas pracy. Żeń szeń wspiera łagodzenie zmęczenia i zachowywanie prawidłowych funkcji poznawczych. Pomaga również poprawić koncentrację i czujność. Różeniec górski odpowiada da wsparcie pracy układu nerwowego i zachowania odpowiedniej percepcji. Guarana zaś wspiera niwelowanie zmęczenia i pomaga poprawić koncentrację.


Tabela

Preparat dostarcza: Zawartość w dziennej porcji: Zawartość w dziennej porcji:
  1 tabletka 2 tabletki
Standaryzowany ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C. A. Meyer) 100 mg 200 mg
w tym ginsenozydy 8 mg 16 mg
Standaryzowany ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) 120 mg 240 mg
w tym rosawiny 3,6 mg 7,2 mg
Standaryzowany ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana KUNTH ex H.B.K) 400 mg 800 mg
w tym naturalna kofeina 40 mg 80 mg


* % referencyjnej wartości spożycia


Skład

Składniki: ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana Kunth ex H.B.K.) standaryzowany na zaw. 10% kofeiny, substancje wypełniające (fosforany wapnia, celuloza mikrokrystaliczna, sól sodowa karboksymetylocelulozy, usieciowana), ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) standaryzowany na zaw. 3% rosawin, ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng C. A. Meyer) standaryzowany na zaw. 8% ginsenozydów, substancje glazurujące (poliwinylopirolidon, hydroksypropylometyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, wosk carnauba), barwnik (tlenki i wodorotlenki żelaza).


Jak stosować

Doustnie.

Dzienne spożycie

Zalecane dzienne spożycie: dorośli powyżej 18. roku życia 1-2 tabletki dziennie, w zależności od potrzeb.

Przeznaczenie

Dla osób dorosłych.


Ostrzeżenia

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Nie zaleca się stosowania bezpośrednio przed snem. Preparatów zawierających żeń-szeń nie należy stosować dłużej niż przez trzy miesiące. Preparat nie jest przeznaczony do długotrwałego użytku. Zawiera kofeinę. Nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią oraz 1-2 tygodnie przed planowanym zabiegiem operacyjnym. W przypadku stosowania leków przeciwdepresyjnych lub nasilenia objawów, należy skonsultować przyjmowanie preparatu z lekarzem. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.

Dystrybutor

Orkla Care S.A.,
ul. Polna 21,
05-250 Radzymin

Producent

Orkla Health AS, Norwegia

Typ produktu

Suplement diety

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.

Kategorie produktu