Bratek fix, zioła do zaparzenia, 30 saszetek

Dostępny
9,29

O produkcie: Bratek fix, zioła do zaparzenia, 30 saszetek

100006364

Opis

Preparat w postaci ziół do zaparzenia, stosowany w dermatozach na tle zaburzeń przemiany materii (trądzik młodzieńczy, wyprysk, liszaj rumieniowaty). Działa moczopędnie, odtruwająco, metabolicznie.

Działanie

Produkt przeznaczony jest do tradycyjnego stosowania w wymienionych wskazaniach i jego skuteczność opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu. Napar z ziela fiołka trójbarwnego stosuje się jako tradycyjny środek moczopędny.

Wskazania

Tradycyjnie w schorzeniach układu moczowego, tj. w zaburzeniach oddawania moczu, w stanach zapalnych dróg moczowych (np. w zapaleniu pęcherze moczowego); w łagodnych zmianach skórnych występujących w trądziku młodzieńczym.

Ostrzeżenia i środki ostrożności

Ostrzeżenie specjalne: W przypadku nieustąpienia objawów w obrębie układu moczowego w ciągu kilku dni od momentu rozpoczęcia stosowania produktu leczniczego lub ich nasilenia się należy skonsultować się z lekarzem.
U dzieci poniżej 12 lat nie należy stosowań ziela fiołka trójbarwnego bez konsultacji z lekarzem.

Stosowanie leku u dzieci

Stosować od 12 roku życia.

Przyjmowanie innych leków

Należy powiedzieć lekarzowi o wszystkich lekach które pacjent przyjmuje, przyjmował lub zamierza przyjmować w najbliższej przyszłości.

Ciąża

Ciąża i karmienie piersią: Ze względu na brak wystarczających danych dotyczących stosowania produktu leczniczego w okresie ciąży i karmienia piersią nie zaleca się przyjmowania produktu.

Dawkowanie

2 saszetkę ziela fiołka zalać 1 szklanką wrzącej wody, naparzać pod przykryciem przez około 5-7 minut. Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: pić 1-2 razy dziennie po posiłkach po 3/4 szklanki naparu.

Skutki uboczne

Nieznane. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek działań niepożądanych należy powiadomić lekarza lub farmaceutę.

Skład

1 saszetka zawiera 2,0 g ziela fiołka trójbarwnego.

Producent

"Herbapol-Lublin" S.A.

Dystrybutor

"Herbapol-Lublin" S.A.
Diamentowa 25
20-471 Lublin

Typ produktu

Lek bez recepty

Ostrzeżenie: zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny.

Prosimy, abyś przed zastosowaniem danego produktu przeczytał dołączoną do niego ulotkę. Wszelkie wątpliwości skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą.