Herbapol

Herbapol to bardzo znana, polska firma obecna na rynku od ponad 70 lat. Zajmuje się produkcją wyrobów spożywczych na bazie naturalnych ziół oraz owoców znanych ze swoich dobroczynnych właściwości.

Sortuj według

   Produkty ziołowe Herbapol – syropy, cukierki, dżemy 

   Herbapol słynie z produktów bazujących na naturalnych surowcach roślinnych, zwłaszcza ziołach. Ma w swojej ofercie herbaty owocowe, soki i syropy, witaminy i minerały, cukierki czyszczące język, dżemy i powidła, napoje herbaLOVE. Firma uzupełniła swój asortyment również w produkty dla gastronomii, w tym herbaty premium. Umieszczono je w dwukomorowych saszetkach, w niewielkich opakowaniach odpowiednich dla hoteli. 

   Herbapol tworzy swoje produkty zwłaszcza z roślin występujących naturalnie w Polsce. Wśród nich można wyróżnić m.in. liście babki lancetowatej, które wspierają regenerację naskórka, a także chabra bławatka pomagającego wzmocnić naczynia krwionośne. W suplemencie diety Herbapol z żeń-szeniem zastosowano natomiast korzeń, który wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego w stanach przewlekłego stresu. Firma korzysta również z surowców egzotycznych sprowadzanych z różnych zakątków świata.

   Herbapol – połączenie tradycyjnych smaków z nowoczesną formą!

   Marka Herbapol kieruje swoje produkty do osób w różnym przedziale wiekowym. Do jej charakterystycznych cech należy zestawienie tradycyjnych składników (od lat wykorzystywanych na polskich stołach) z nowoczesnymi formami i kompozycjami smakowymi. Organizacja używa wysokiej jakości owoców i ziół pozyskiwanych ze sprawdzonych źródeł. Herbapol przykłada także ogromną wagę do zagadnień związanych z ochroną środowiska.

   Herbapol – marka znana od pokoleń

   Organizacja szczyci się, że jej produkty łączą pokolenia. Smak herbat, dżemów i soków marki Herbapol znają zarówno seniorzy, jak i ich rodziny. Producent nieustanie rozszerza portfolio, tworząc oryginalne zestawienia i dopasowując asortyment do oczekiwań starszych i młodszych odbiorców. Firma cieszy się również zaufaniem klientów. Jej misją jest dostarczanie produktów, które można wykorzystać do wspólnych rozmów i celebrowania ważnych chwil.